Jdi na obsah Jdi na menu
 

plán od 10.9. 2018:
PO 17.9. v o l n o
ÚT 18.9. Gymnastika od 6:30 TJ od 16:00
ST 19.9. TJ od 16:00
ČT 20.9. TJ od 16:00
PÁ 21.9.
TJ od 16:00
SO 22.9. MU FK Karviná - SKS  od 14:45
NE 23.9.
 v o l n o

 

 

MU SK Slavia Praha U17 – FC Baník Ostrava U17

17. 9. 2018

6.kolo
I. Celostátní liga dorostu U17
dne 15.9. 2018 od 16:15h (Xaverov)
SK Slavia Praha U17 – FC Baník Ostrava U17 5:1 (2:0)
branky/nahrávky:  34.Toula/Hroník/, 35.Křišťan, 58.Kopáček/ Štětka/, 79.Douděra/Křišťan/, 84.Leitl/Štětka/

sestava:
Surovčík - Starý (70. Neruda), Štětka, Matys, Hájek - Křišťan, Kopáček, Hroník (55. Rigo) - Douděra (82. Nováček), Toula (70. Leitl), Kulhavý (55. Kneifel)


report ze zápasu zde:
 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

MU FC Fastav Zlín U17 - SK Slavia Praha U17

12. 9. 2018

5.kolo.
I. Celostátní liga dorostu U17
dne 12.9. 2018 od 16:45H
FC Fastav Zlín U17 - SK Slavia Praha U17 0:3 (0:2)
branky/
nahrávky: 19. Starý/Douděra/, 49.Kopáček /Douděra/. 80.Rigo/Hroník/

sestava
: Sirotník – Matys, Hájek, Neruda(79.Štětka), Starý - .Křišťan, Kopáček(C)(61.Hroník), Kneifel(46.Rigo), Kulhavý(61.Jurásek), Toula, Douděra(65.Leitl)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

MU SK SIGMA Olomouc U17 - SK Slavia Praha U17

10. 9. 2018

4.kolo.
I. Celostátní liga dorostu U17
dne 8.9. 2018 od 14:15h 
SK SIGMA Olomouc U17 - SK Slavia Praha U17 0:3 (0:2)
branky/
nahrávky: 1. Kopaček /Kneifel/, 8. Starý/Douděra/, 89.Toula/Starý/

sestava
: Fülöp – Matys, Hájek(46.Hrubeš/, Štětka, Starý - .Křišťan, Kopáček(C)(81.Neruda), Kneifel(60.Rigo)- Kulhavý(68.Šubert), Toula, Douděra(86.Garagič),

sestřih zápasu zde

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

SK Slavia Praha U17 - FK Vysočina Jihlava U17

4. 9. 2018

3.kolo
I. Celostátní liga dorostu U17
dne 1.9. 2018 od 13:15h (Xaverov)
SK Slavia Praha U17 - FK Vysočina Jihlava U17  6:0 (3:0)
branky/
nahrávky: 3.Kneifel /Hroník)/, 20.Toula/Douděra/, 74.Křišťan/Matys/, 77.Kulhavý/Šubert/, 70.Kulhavý, 83.Kulhavý/Křišťan/

sestava
: Surovčík – Matys, Hájek(57.Leitl), Štětka, Starý(66.Hrubeš) - Hroník, Kopáček(C)(57.Kulhavý), Křišťan - Kneifel(66.Neruda), Toula, Douděra(74.Šubert)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

MU SK Slavia Praha U17 - 1.FK Příbram U17

20. 8. 2018

2.kolo.
I. Celostátní liga dorostu U17
dne 18.8. 2018 od 13:15h (Xaverov)
SK Slavia Praha U17 - 1.FK Příbram U17  6:0 (3:0)
branky/
nahrávky: 3.Kneifel /TK na Kulhavý)/, 8. Douděra/Hájek/, 22.Toula/Kneifel/,47.Toula/Hájek/, 65.Křišťan, 70.Kneifel/TK na Douděra/

sestava
: Fülöp – Matys, Hájek, Štětka, Hrubeš(46.Starý) - Hroník(56.Křišťan), Kopáček (C), Kneifel - Kulhavý(62.Nováček), Toula(62.Gajdošík), Douděra(78.Garagič),

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

MU Dukla Praha U17 - SK Slavia Praha U17

13. 8. 2018

1.kolo.
I. Celostátní liga dorostu U17
dne 11.8. 2018 od 12:30h (Střížkov)
Dukla Praha U17 - SK Slavia Praha U17  1:3 (0:1)
branky/
nahrávky: 8.Toula/Křišťan/, 50.Toula, 69.Kneifel/Hájek/

sestava
: Fülöp- Hájek, Matys, Neruda(60.Štěpnička), Starý(46.Hrubeš) - Kneifel, Křišťan, Hroník(46.Nováček) - Douděra, Toula, Šubert(46.Kulhavý)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

PU SK Slavia Praha - SpVgg Greuther Fürth

8. 8. 2018

Přátelské utkání:
dne 8.8. 2018 od 16:15h (Xaverov)
SK Slavia Praha U17 - SpVgg Greuther Fürth  U17 3:1 (2:0)
branky: 3.Toula/Starý/, 10.Douděra/Křišťan/, 58. Štěpnička/Douděra/

sestava
: Surovčík(41.Fülöp) - Kopáček, Starý(69.Karch), Štětka, Hrubeš(41.Leitl) - Knaifel(41.Štěpnička),Křišťan(41.Nováček), Rigo(41.Neruda) - Douděra(60.Kulhavý ), Toula(60.Garagič), Šubert(41.Gajdošík)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

PU SK Slavia Praha U17 - Reprezentace Číny U17

30. 7. 2018

Přátelské utkání:
dne 29.7. 2018 od 16:00h (Eden)
SK Slavia Praha U17 - Reprezentace Číny U17 2:1 (1:0)
branky: 14.Toula/Kopáček/, 66.Toula

sestava
: Surovčík - Kopáček, Hájek, Matys, Hrubeš(41.Knaifel) - Hroník(70. Garagič), Štěpnička(58. Kulhavý), Křišťan - Douděra(70. Gajdošík), Toula, Šubert(41.Karch)

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Příbramský pohár 2018

24. 7. 2018

nastupovali: Fülöp, Surovčík, Leitl, Knaifel, Hájek, Matys,Křišťan, Hroník, Rigo , Karch, Douděra, Nováček, Šubert, Toula , Garagič, Štětka, Hrubeš, Kopáček, Štěpnička, Gajdošík

Skupina B: FK Teplice, AS Trenčín, SK Slavia Praha, SK Sigma Olomouc

rozpis utkání: středa 25.7. 2018

9:00 – 9:55
SK Slavia Praha – AS Trenčín
2:0 (2:0)
g.: 8.Nováček/Hroník/, 14.Nováček/Garagič/

11:00 – 11:55
SK Slavia Praha – SK Sigma Olomouc
2:0 (2:0)
g.: 16.Rigo/Gajdošík/, 19.Karch/Gajdošík/

15:00 – 15:55
FK Teplice – SK Slavia Praha 1:1 (1:0)
g.: 45.Toula/Gajdošík/

SKS obsadila první místo v tabulce skupiny B a ve čtvrtek bude hrát proti druhému týmu ze skupiny A semifinále.

čtvrtek 26.7. 2018 10:30 – 11:35
SEMIFINÁLE:
SK Slavia Praha – Slovan Bratislava 0:0 (na PK 5:4) 
(Matys, Křišťan, Hroník, Douděra, Knaifel)


FINÁLE:
SK Slavia Praha – reprezentace Číny U17 1:0 (0:0) 
g.: 46.Douděra/Toula/

celkové pořadí:
1.SK Slavia Praha
2:Reprezentace Číny
3:FK Teplice
4:ŠK Slovan Bratislava
5.FC Slovan Liberc
6.SK Sigma Olomouc
7.AS Trenčín
8.1.FK Příbram


individuální ocenění:
Křišťan Jakub
Rigo Tomáš


 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

MINTÁL CUP 2018

18. 7. 2018

veškeré  info zde

nastupovali: Fülöp, Surovčík, Leitl, Starý, Hájek, Matys,Křišťan, Hroník, Rigo , Karch, Douděra, Nováček, Šubert, Toula , Garagič, Štětka, Hrubeš, Kopáček

skupina B:
(pátek 20.7. 2018 v 17,45h, hlavní stadion MŠK)
SK Slavia Praha - Zaglebie Lubin 3:0 (2:0)
g.: 20.Šubert/Toula/, 28.Šubert/Douděra/, 39. Toula/Kopáček/

(sobota 21.7. 2018 v 10:30h, hlavní stadion MŠK)
SK Slavia Praha - Karpaty Ľvov 5:1 (3:1)
g.: 18.Štětka, 22.Toula/Křišťan/, 27.Kišťan/Garagič/,
46.Toula/Kopáček/, 59.Toula/Karch/

FINÁLE:
(neděle 22.7. 2018 hlavní stadion MŠK, 11:00h)
SK Slavia Praha - MŠK Žilina 5:1 (2:1)
g.: 12.Hroník/Leitl/, 17.Kopáček, 55.Toula/Douděra/, 62.Matys, 67.Šubert/Karch/


Konečné pořadí:
1. Slavia Praha (Czech republic)
2. MŠK Žilina (Slovakia)
3. NK Domžale (Slovenia)
4. Zaglebie Lubin (Poland)
5. Reprezentácia Číny U17 (China National team)
6. Karpaty Ľvov (Ukraine)

individuální ocenění:
nejlepší střelec turnaje: Toula Adam(SK Slavia Praha)

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

PU SK Slavia Praha U17 - FC Hradec Králové U17

17. 7. 2018

Přátelské utkání
dne 14.7. 2018 sportovní centrum Nymburk
SK Slavia Praha  U17 - FC Hradec Králové U17 2:2 (0:2)
branky: 47. Kopáček Jakub/Garagič Max/, 78. Garagič Max(p)/na Toula Adam/

sestava:
I.poločas: Fülöp - Leitl, Starý, Hájek, Matys - Křišťan, Hroník, Rigo - Kulhavý, Karch, Douděra
II.pol: Vágner - Leitl, Starý, Hájek, Matys(70. Nováček) - Štěpnička, Kopáček, Šubrt - Gajdošík, Toula, Garagič

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

ÚSPĚŠNÁ SEZONA 2017/18

21. 6. 2018

VÍTĚZ ČESKÉ LIGY DOROSTU  U17 skupina A 2017/18
Vítěz Memoriálu Vlastislava Marečka 2017/18
Vítěz mezinárodního turnaje FC TWENTE FOOTBALL CUP 2018
Vítěz mezinárodní turnaje ELZA CUP Žilina 2017

Vítěz mezinárodního turnaje Farkas János Tournament 2017 
Třetí místo na mezinárodním turnaji ALL STARS CUP 2018

zajímavé výsledky 2017/18: 
SK Slavia Praha - Manchester City FC 2:2, SK Slavia Praha - Liverpool FC 0:0,  SK Slavia Praha - Chelsea FC 2:1, SK Slavia Praha - FC Bayern Mnichov 2:0
SK Slavia Praha - SBV Vitesse  3:0, SK Slavia Praha - Barcelona FC 1:0, SK Slavia Praha - Herta BSC 0:0, SK Slavia Praha - FC Twente 5:0, SK Slavia Praha - Wisla Krakov 2:1, SK Slavia Praha - MŠK Žilina 2:1, SK Slavia Praha - AC Sparta Praha 4:1, SK Slavia Praha - KV Mechelen 2:0, SK Slavia Praha - Chivas Guadalajara 0:0(PK 3:1), SK Slavia Praha - Avista Fukoaka 0:0(PK 6:5)

 

ALL STARS CUP 2018 turnaj

14. 6. 2018

ALL STARS CUP SKUPINA C
program pátek 15.6. 2018

14:00h SK Slavia Praha - FC Barcelona 1:0
g.: Toula Adam


15:20h SK Slavia Praha - Besiktas JK 0:1

16:40h SK Slavia Praha - FK Dukla Praha 3:0
g.: Douděra Martin, Hroník Lukáš, Paul Krach

program sobota 16.6. 2018

14:00h SK Slavia Praha - FC Zbrojovka Brno  2:1
g.: Kopáček Jakub, Matys František

15:20h SK Slavia Praha - Avispa Fukuoka 0:0

16:40h SK Slavia Praha - 1.FC Slovácko 1:2
g.: Štětka David
 
program neděle 17.6. 2018

čtvrtfinále

14:00h SK Slavia Praha Chivas Guadalajara 0:0
na PK 3:1
(Křišťan Jakub, Hroník Lukáš, Štětka David) 

semifinále
15:20h SK Slavia Praha - FC Barcelona 0:1

o třetí místo:
19:00h SK Slavia Praha Avispa Fukuoka 1:1
g.: Toula Adam
na PK 6:5
(Toula Adam, Kopáček Jakub, Matys František, Hroník Lukáš, Hájek Tomáš, Štětka David)

individuální ocenění:
nejlepší brankář turnaje: Surovčík Jakub
nejlepší český hráč turnaje: Toula Adam


veškeré informace zde

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Memoriál Vlastislava Marečka finále

17. 4. 2018

Memoriál Vlastislava Marečka čeká finálový turnaj

Memoriál Vlastislava Marečka je tradiční a velmi úspěšný turnaj sportovních center mládeže ročníků U16, který je pořádán jako vzpomínka na skvělého člověka a trenéra českých juniorských reprezentačních výběrů, ale poté i ligových klubů Zlína či Teplic.

V osmi základních skupinách se mezi sebou o konečné prvenství utkalo 42 týmů, následně pak v semifinálových skupinách vždy 8 týmů ve skupině, z nichž pouze vítěz postoupoval do republikového finále.

V ročníku U16 si v letošním roce vybojovali účast ve finálovém turnaji hráči Mladé Boleslavi, Sigmy Olomouc, Slavie Praha a Baníku Ostrava. Finálová utkání se odehrají 18. a 19. 4. 2018 na teplických Stínadlech, v Oldřichově a Dubí.

Středa 18. 4. 2018

FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav, hřiště Oldřichov, 10:00

hřiště Dubí, 10:00
SK Slavia Praha - SK Sigma Olomouc 2:1
branky:
8.vlastní, 54. Kopáček Jakub/Hroník Lukáš/
SK Sigma Olomouc - FC Baník Ostrava, hřiště Oldřichov, 16:30

hřiště Dubí, 16:30
FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha 1:4
branky: 22. Toula Adam/Douděra Martin/, 38. Hroník Lukáš/Hrubeš Karel/ 54. Kopáček Jakub/Štětka David/, 59. Toula Adam/Kopáček Jakub/

Čtvrtek 19. 4. 2018

SK Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav, Teplice - Stínadla, 10:00

Teplice, Stínadla, 11:30
FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha 1:1
branky: 56. Náprstek Matěj/Křišťan Jakub/

 1. SK SLAVIA PRAHA, 2. SK SIGMA OLOMOUC, 3. FC BANÍK OSTRAVA, 4. FK MLADÁ BOLESLAV

nejlepší hráč turnaje:
Hroník Lukáš
nejlepší střelec turnaje: Kopáček Jakub

více zde:

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

Trenér U16 Petr Mikolanda: Podzimní část sezony byla fantastická

4. 1. 2018

 
Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 1