MANCHESTER CITY - SK SLAVIA PRAHA 2:2  (1:1)
branky:
2x Toula Adam
sestava: Surovčík - Matys, Neruda, Štětka, Starý - Kopáček, Křišťan - Douděra, Kneifel, Kulhavý - Toula.
střídali: Hroník, Fila, Šimoník, Štěpnička

Úvodní zápas hodnotil trenér Petr Mikolanda: „Zápas proti soupeři, kterého nepotkáme v naši soutěži, se odehrál ve velkém tempu. Kluci se soupeře nezalekli a byli aktivnější, důraznější s větším množstvím brankových příležitosti. Kvalita soupeře byla dána kvalitou zakončení, kdy ze tří střel dokázali dvě branky vsítit. My jsme na stejné množství branek potřebovali šest šancí, a ještě jsme neproměnili penaltu. Kluci začali skvělou hrou a nasazením. V dalším utkání máme velice těžkého soupeře Benficu, která v prvním zápase porazila 4:0 Bayern Mnichov,“ řekl k zápasu trenér týmu U16.

čtvrtek 12.10. 2017 od 11:00h Novigrad
BENFICA LISABON - SK SLAVIA PRAHA  3:1 (3:0)
branky:
Kneifel Jonáš
Zápas hodnotil trenér Petr Mikolanda: „Tým Benfiky je hodnocen jako jeden z nejlepších týmů tohoto ročníku v celé Evropě, a toto se ukázalo i na našem zápase. Naši kluci se snažili dostat na kobylku hostům, ale jejich dovednosti v rychlosti a pohybu byly neuvěřitelné, s takovým soupeřem jsme se nesetkali. První poločas pro nás začal špatně, kdy jsme si dali vlastní branku po rohovém kopu, poté hra byla vyrovnaná do doby, než soupeř využil rychlého brejku a bylo to 2:0. Poté se kluci dostali do pár zakončení které bohužel ani nedoputovali k brance soupeře, protože byly zblokovány. Třetí branku jsme obdrželi po střele z třiceti metrů. Druhý poločas jsme se uklidnili a hráli poprvé v této sezoně v bloku. Zasloužené vítězství druhého poločasu dokázal Kneifel využít standardní situaci. Ke konci utkání jsme ještě měli nebezpečné závary, ale více jsme z nich nevytěžili. Zasloužené vítězství hostů, jelikož takový to výkon a individuální techniku z našich luhů a hájů neznáme, ani se nemáme šanci porovnávat. Dobrá škola pro hráče a trenéry, jelikož jsme se hodně naučili a poučili," našel také pozitiva trenér.

pátek 13.10. 2017 od 11:00h Buzet
FC BAYERN MNICHOV - SK SLAVIA PRAHA  0:2 (0:2)
branky: vlastní,  Starý Štěpán
Poslední utkání skupiny hodnotil trenér Petr Mikolanda: „Zápas pro nás začal velice dobře, kdy po Křištanově centru si do vlastní branky vstřelil míč hostující hráč. Dále pokračovalo přetahování se okolo půlící čáry. Druhou branku jsme vstřelili po rohu a nacvičené akci Starým. Hra se odvíjela kolem půlicí čáry a hosté nevěděli, kudy proniknout do naší dobře organizované obrany. Druhý poločas Bayern zvýšil agresivitu, ale nebylo jim to nic platné, jelikož naši kluci dokázali být koncentrovaní do defenzivy a byli kvalitní do ofenzivy. Další branka již nepadla, jelikož jednu velkou šanci náš brankář chytil, a my naopak nedali zajímavé situace. Zasloužená výhra nad Bayernem Mnichov a další vynikající konfrontace z hlediska kvalitního utkání pro naše hráče!," řekl trenér

pzn. :Ve skupině A skončila SK Slavia Praha na třetím místě se stejným počtem bodů jam Manchester City a od bojů o třetí místo je dělily pouhé dvě branky.....

9. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 8.10. 2017 v 16,15h
SK Slavia Praha U16 - 1. FK Příbram U16     3 : 1 (2:1)
Branky a nahrávky: 39. Kneifel Jonáš /Douděra Martin/, 40. Toula Adam/Kneifel Jonáš/, 79. Kulhavý Jan/Hroník Lukáš/,

Sestava:
Surovčík- Matys, Neruda(41. Hroník), Štětka, Leitl(70.Podrápský) - Starý, Křišťan(C), Kneifel - Douděra, Toula(41. Hrubeš), Garagič(41.Kulhavý)

MU FK Viktoria Žižkov U17 - SK Slavia Praha U16+U17

4. 10. 2017

8. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 4.10. 2017 v 12,15h
FK Viktoria Žižkov U17 - SK Slavia Praha U16+U17  0 : 4 (0:2)
Branky a nahrávky: 15. Starý Štěpán/Křišťan Jakub/, 27. Hrubeš Karel, 44. Štětka David/Douděra Martin/, 75. Douděra Martin

Sestava: Fülöp - Matys, Štětka(51.Neruda), Starý, Leitl(41.Šimoník)- Křišťan(K), Štěpnička, Kneifel - Douděra, Kubiš(41.Šubert), Hrubeš(41.Kulhavý)

MU FK Motorlet Praha U17 - SK Slavia Praha U16

3. 10. 2017

7. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 1.10. 2017 v 12,15h
FK Motorlet Praha U17 - SK Slavia Praha U16  2 : 4 (0:3)
Branky a nahrávky: 3. Toula Adam/Douděra Martin/, 31. Kneifel Jonáš/Douděra Martin/, 39. Douděra Martin/Křišťan Jakub/ 80. Starý Štěpán /Garagič Max/

Sestava: Fülöp - Matys, Štětka, Starý, Leitl - Křišťan(K), Štěpnička, Kneifel(51. Šubert) - Douděra, Toula(60.Garagič), Kulhavý(41.Hrubeš)

Zlatá skupina - Městský stadion
9:50   FC Hradec Králové - SK Slavia Praha        0:2  g.: vlastní, Hroník(pen.)
10:40 Karpaty Lvov - SK Slavia Praha                  0:1  g.: Štětka
11:30 SK Slavia Praha - ŠK Slovan Bratislava      0:1
13:40 SK Slavia Praha - Liverpool FC                   0:0

Konečné pořadí: 1. Liverpool FC, 2. Zaglebie Lubin, 3. ŠK Slovan Bratislava, 4. SK Slavia Praha, 5. FC Karpaty Lvov, 6. FC Hradec Králové, 7. FC Slovan Liberec, 8. Hertha BSC, 9. 1. FC Nürnberg, 10. FC Zbrojovka Brno, 11. Hertha Zehlendorf, 12. FK Ústí nad Labem, 13. SG Dynamo Dresden, 14. SSV Jahn Regensburg, 15. Sibiu Interstars, 16. Mostecký FK, 17. Bonnyrigg White Eagles, 18. FK Teplice.
Nejlepší hráč turnaje: James Norris / Liverpool FC
Nejlepší brankář turnaje: Kacper Bieszczad / Zaglebie Lubin
Cena fair play: Petr Mikolanda / trenér SK Slavia Praha
: Surovčík, Fülöp, Štětka, Neruda, Starý, Leitl, Matys, Hroník, Kopáček, Hrubeš, Douděra, Křišťan, Toula, Kneifel,  Fencl, Šubert, Kulhavý, Garagič, Štěpnička

MU SK Slavia Praha U16+U17 - FC MAS Táborsko U17

22. 9. 2017

6. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 20.09. 2017 v 16,15h
SK Slavia Praha U16+U17 - FC MAS Táborsko U17  2 : 0 (1:0)
Branky a nahrávky: 31. Kulhavý Jan/Hrubeš Karel/, 76. Kopáček Jakub/Křišťan Jakub/

Sestava: Surovčík - Podrápský, Matys, Hájek(36.Štěpnička), Leitl,  - Křišťan, Kopáček(C), Hroník - Kulhavý(57.Šubert), Kubiš(41.Fencl), Hrubeš(57.Garagič)

MU SK Aritma Praha U17 - SK Slavia Praha U16+U17

18. 9. 2017

5. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 17.09. 2017 v 17,00h
SK Aritma Praha U17 - SK Slavia Praha U16+U17  1 : 5 (0:1)
Branky a nahrávky: 31. Matys František/Hroník Lukáš/, 45. Hrubeš Karel/Hroník Lukáš/, 49. Fencl Tomáš/Hroník Lukáš/, 65. Leitl Matthias/Kopáček Jakub/ 71. Hroník Lukáš/Matys František/,

Sestava: Trefil(41.Vágner) - Matys, Brojo, Leitl, Hájek - Křišťan(41. Štěpnička), Kopáček(C), Hroník - Kulhavý(41.Hrubeš), Fencl, Garagič(41.Podrápský)

.

MU SK Slavia Praha U16 - FC Slavoj Vyšehrad U17

11. 9. 2017

4. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 10.09. 2017 v 16,15h
SK Slavia Praha U16 - FC Slavoj Vyšehrad U17     8 : 0 (4:0)
Branky a nahrávky: 1. vlastní /Douděra Martin,/ 15. Toula Adam/Starý Štěpán/, 32. Neruda Javier/Starý Štěpán/, 37. Toula Adam /Kulhavý Jan/, 42. Douděra Martin/Křišťan Jakub/, 46. Knaifel Jonáš/Hájek Tomáš/, 56. Kopáček Jakub/ GaragičMax/, 68. Knaifel Jonáš/Kopáček Jakub/,

Sestava: Fülöp - Matys(41.Hájek), Neruda, Štětka, Starý - Štěpnička(41. Křišťan), Kopáček(C), Knaifel - Douděra, Toula (49.Podrápský), Kulhavý(41.Garagič)