10. 12. 2017

Memoriál Vlastislava Marečka,  dne 10.12. 2017 od 10,00h hřiště Xaverov

SK Slavia Praha - AC Sparta Praha 4:1
(0:0)
Branky a nahrávky: 48. Hroník Lukáš (p) /na Hroník Lukáš/ 66. Toula Adam/Douděra Martin/, 73. Matys František, 78. Hroník Lukáš /Douděra Martin/

Sestava:
Fülöp - Leitl, Starý, Štětka, Matys - Křišťan, Kopáček(K), Hroník - Knaifel(68.Hrubeš), Toula, Douděra

Celý příspěvek | Rubrika: Aktuality | Komentářů: 0

TURNAJ ELZA CUP 2017 (Žilina)

28. 11. 2017

Mezinárodní turnaj ELZA CUP 2017 Žilina
Program:
pátek 1.12. 2107, 17:20h (hlavní stadion MŠK)
FC Viktoria Plzeň  - SK Slavia Praha 2:3 (1:1)
branky:
2x Toula Adam, Kopáček Jakub

sobota 2.12 2017, 9:00h (Strážov)
Wisla Krakov (Polsko) - SK Slavia Praha 1:2 (1:1)
branky: 2x Kneifel Jonáš(1p)

sobota 2.12. 2017, 16:30h (hlavní stadion MŠK)
SK Slavia Praha - MŠK Žilina (Slovensko) 2:1 (0:0)
branky: Douděra Martin, Štětka David

neděle 2.12. 2017, 11:40h (hlavní stadion MŠK)
SK Slavia Praha - Neman Grodno (Bělorusko) 4:1 (1:1)
branky: 2x Toula Adam, Garagič Max, Starý Štěpán

SK SLAVIA PRAHA obsadila 1.místo !!!
Ve všech zápasech kluci zvítězili !!!

konečné pořadí:
1. SK Slavia Praha 12b, 2. MŠK Žilina 9b, 3. FC Viktoria Plzeň 4b , 4. Wisla Krakov 3b, 5. Neman Grodno 0b

nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Christian Fülöp

více zde:

MU SK Slavia Praha U16 - Baník Most U17

27. 11. 2017

15. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 27.11. 2017 v 13,30h
SK Slavia Praha U16 - Baník Most U17   6 : 1 (3:0)
Branky a nahrávky: 16. Křišťan Jakub/Podrápský Tomáš/ 18. Hrubeš Karel/Křišťan Jakub/, 28. Kulhavý Jan/Hroník Lukáš/, 54. Hroník Lukáš, 75. Garagič Max/Douděra Martin, 77. Hrubeš Karel/Podrápský Tomáš/

Sestava:
Fülöp - Podrápský, Starý, Hájek, Matys(41.Štětka) - Křišťan, Kopáček(K)(41. Štěpnička), Hroník - Hrubeš, Toula(41.Douděra), Kulhavý(41.Garagič)

MU SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň

23. 11. 2017

14. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 23.11. 2017 v 13,15h
SK Slavia Praha U16 - FC Viktoria Plzeň U16   3 : 0 (0:0)
Branky a nahrávky: 58. Starý Štěpán, 64. Kulhavý Jan/Štětka David/, 73. Hájek Tomáš/Hroník Lukáš/

Sestava:
Fülöp - Leitl, Starý, Štětka, Matys, Hrubeš - Křišťan(53. Štěpnička), Kopáček(K), Hroník(77.Podrápský) - Douděra(72.Hájek), Toula(77.Štěpnička), Kulhavý(66.Hrubeš)

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „První poločas se hrálo vyrovnané utkání, šance byly na obou stranách, ale ani jeden z týmu se neprosadil. V úvodu druhého poločasu jsme šli sami na bránu, ale šanci jsme bohužel neproměnili. Slavia byla ve druhé půli aktivnější a po našich individuálních chybách vyhrála druhý poločas 3:0.“

MU FK Baník Sokolov U17 - SK Slavia Praha U16

15. 11. 2017

13. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 15.11. 2017 v 12,30h
FK Baník Sokolov U17 - SK Slavia Praha U16    2 : 6 (1:2)
Branky a nahrávky: 5. Toula Adam/Hroník Lukáš/ 7. Douděra Martin /Kneifel Jonáš/, 41. Douděra Martin /Toula Adam/, 47. Toula Adam/Douděra Martin/, 57. Kulhavý Jan/Hroník Lukáš/, 60. Kneifel Jonáš/Hroník Lukáš/

Sestava:
Fülöp - Leitl, Hájek(41. Podrápský), Štětka, Matys  - Křišťan (52. Štěpnička), Kopáček(K), Hroník - Douděra(52.Kulhavý), Toula(52. Garagič), Kneifel

Trenér Petr Schneider (Sokolov): „Směr utkání určil jeho úvod, kdy jsme již v 7 minutě po individuálních chybách prohrávali 0:2. Další možnosti hostů jsme během prvního poločasu přečkali se štěstím nebo nás podržel brankář. Nám se podařilo snížit v závěru poločasu po rohovém kopu. Druhý poločas začal stejně jako první, kdy jsme opět v úvodu dostali dvě branky. Nám se podařilo dostat do zakončení až za stavu 1:6, kdy jsme neproměnili dvě slušné možnosti. Korigovat se nám podařilo opět po rohovém kopu.“

MU SK Slavia Praha - SK D. České Budějovice

6. 11. 2017

12. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 5.11. 2017 v 14,00h
SK Slavia Praha U16 - SK D. České Budějovice U16   3 : 0 (1:0)
Branky a nahrávky: 28. Vlasák Adam/Douděra Martin/ 46. Douděra Martin /Vlasák Adam/, 49. Toula Adam/Křišťan Jakub/

Sestava:
Fülöp - Podrápský, Kopáček(K), Matys, Hrubeš - Křišťan, Vlasák(53. Štěpnička), Šubert(53. Hroník) - Douděra(67.Hájek), Toula(67. Garagič), Kulhavý

Jan Dvořák (trenér České Budějovice): Odehráli jsme dobré utkání a kluci prokázali svou kvalitu. Soupeř si vytvořil více brankových příležitostí a zaslouženě zvítězil.

11. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 27.10. 2017 v 12,15h
FK Meteor Praha VIII U17 - SK Slavia Praha U16     1 : 2 (1:1)
Branky a nahrávky: 25. Douděra Martin /Toula Adam/, 64. Křišťan Jakub/Douděra Martin/

Sestava: Fülöp - Podrápský(55. Hrubeš), Starý, Matys, Leitl - Křišťan(K), Štěpnička(22. Kopáček), Šubert(55. Veliký) - Douděra, Toula, Kulhavý

Hodnocení utkání trenéra Petra Mikolandy:
„Zápas hraný na UMT, která byla velikostně na spousty osobních soubojů, jenž vyhovovaly domácím. Ti se na nás dobře připravili a dobrou taktickou vytrvalostí a připraveností nám dělali problém v přechodové fázi. Nedokázali jsme tolik kombinovat a dostávali domácí do hry naší zbrklostí, nekvalitními kopy a jednoduchými ztrátami na polovině hřiště. Pokud jsme se vyvarovali soubojů a dali míč do kombinace, byli jsme lepší a nechali domácí jen běhat. To bohužel bylo ale jen pár záchvěvů, jelikož jinak jsme byli opravdu spíše v soubojích. Šli jsme do vedení díky jednoduché a krásné akci na levé straně a dobrému čtení hry ve vápně. Poté jsme kontrolovali hru. Druhá půle byla lehce zlepšená, ale šance přicházely na obou stranách a nebylo jich moc. Domácí využili naší zbytečné žluté karty a v deseti hráčích jsme si nedokázali pohlídat pravou stranu. Opět se ukázalo pravidlo žluté karty, kdy na deset minut hráč musí mimo hřiště. Kluci to ale i za stavu 1:1 zvládli velice dobře, a když jsme na hřišti byli opět početně v celé síle, udeřili jsme. Douděra si s Křišťanem několikrát vyměnili míč a zakončení už poté bylo jen příjemným zhodnocením této akce. Zasloužená, ale velice tvrdě vybojovaná výhra, kterou nám domácí dokázali znepříjemnit a velice nepříjemným výkonem nás potrápit. Kluci ale opět ukázali, co umí, a i jak jsou charakterově nastavení na další výhru v pražském derby,“ řekl k bojovnému utkání na umělé trávě trenér týmu U16.

MU SK Slavia Praha U16 - FC Písek U17

23. 10. 2017

10. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 22.10. 2017 v 15,30h
SK Slavia Praha U16 - FC Písek U17     3 : 0 (1:0)
Branky a nahrávky: 40. Douděra Martin, 56. Křišťan Jakub/Kulhavý Jan/, 62. Šubert Martin/Křišťan Jakub/

Sestava:
Surovčík (63.Vágner)- Podrápský(58. Prebsl), Matys, Štětka, Leitl  - Starý, Křišťan(C), Štěpnička(49.Šubert) - Douděra, Hrubeš(49. Toula), Kulhavý

středa 11.10. 2017 od 11:00h Novigrad
MANCHESTER CITY - SK SLAVIA PRAHA 2:2  (1:1)
branky:
2x Toula Adam
sestava: Surovčík - Matys, Neruda, Štětka, Starý - Kopáček, Křišťan - Douděra, Kneifel, Kulhavý - Toula.
střídali: Hroník, Fila, Šimoník, Štěpnička

Úvodní zápas hodnotil trenér Petr Mikolanda: „Zápas proti soupeři, kterého nepotkáme v naši soutěži, se odehrál ve velkém tempu. Kluci se soupeře nezalekli a byli aktivnější, důraznější s větším množstvím brankových příležitosti. Kvalita soupeře byla dána kvalitou zakončení, kdy ze tří střel dokázali dvě branky vsítit. My jsme na stejné množství branek potřebovali šest šancí, a ještě jsme neproměnili penaltu. Kluci začali skvělou hrou a nasazením. V dalším utkání máme velice těžkého soupeře Benficu, která v prvním zápase porazila 4:0 Bayern Mnichov,“ řekl k zápasu trenér týmu U16.

čtvrtek 12.10. 2017 od 11:00h Novigrad
BENFICA LISABON - SK SLAVIA PRAHA  3:1 (3:0)
branky:
Kneifel Jonáš
Zápas hodnotil trenér Petr Mikolanda: „Tým Benfiky je hodnocen jako jeden z nejlepších týmů tohoto ročníku v celé Evropě, a toto se ukázalo i na našem zápase. Naši kluci se snažili dostat na kobylku hostům, ale jejich dovednosti v rychlosti a pohybu byly neuvěřitelné, s takovým soupeřem jsme se nesetkali. První poločas pro nás začal špatně, kdy jsme si dali vlastní branku po rohovém kopu, poté hra byla vyrovnaná do doby, než soupeř využil rychlého brejku a bylo to 2:0. Poté se kluci dostali do pár zakončení které bohužel ani nedoputovali k brance soupeře, protože byly zblokovány. Třetí branku jsme obdrželi po střele z třiceti metrů. Druhý poločas jsme se uklidnili a hráli poprvé v této sezoně v bloku. Zasloužené vítězství druhého poločasu dokázal Kneifel využít standardní situaci. Ke konci utkání jsme ještě měli nebezpečné závary, ale více jsme z nich nevytěžili. Zasloužené vítězství hostů, jelikož takový to výkon a individuální techniku z našich luhů a hájů neznáme, ani se nemáme šanci porovnávat. Dobrá škola pro hráče a trenéry, jelikož jsme se hodně naučili a poučili," našel také pozitiva trenér.

pátek 13.10. 2017 od 11:00h Buzet
FC BAYERN MNICHOV - SK SLAVIA PRAHA  0:2 (0:2)
branky: vlastní,  Starý Štěpán
Poslední utkání skupiny hodnotil trenér Petr Mikolanda: „Zápas pro nás začal velice dobře, kdy po Křištanově centru si do vlastní branky vstřelil míč hostující hráč. Dále pokračovalo přetahování se okolo půlící čáry. Druhou branku jsme vstřelili po rohu a nacvičené akci Starým. Hra se odvíjela kolem půlicí čáry a hosté nevěděli, kudy proniknout do naší dobře organizované obrany. Druhý poločas Bayern zvýšil agresivitu, ale nebylo jim to nic platné, jelikož naši kluci dokázali být koncentrovaní do defenzivy a byli kvalitní do ofenzivy. Další branka již nepadla, jelikož jednu velkou šanci náš brankář chytil, a my naopak nedali zajímavé situace. Zasloužená výhra nad Bayernem Mnichov a další vynikající konfrontace z hlediska kvalitního utkání pro naše hráče!," řekl trenér

pzn. :Ve skupině A skončila SK Slavia Praha na třetím místě se stejným počtem bodů jam Manchester City a od bojů o třetí místo je dělily pouhé dvě branky.....