SK Slavia Praha U16 - FK Baník Sokolov U17  3 : 0 (1: 0)

29 Křišťan Jakub/Douděra Martin/ , 76. Kulhavý Jan/Hrubeš Karel/, 78. Toula Adam/Hrubeš Karel/,

Fülöp - Hrubeš, Štětka, Neruda, Hájek(41. Leitl),  - Hroník(68. Matys), Křišťan, Kopáček(K)( - Douděra, Gajdošík(62. Toula), Kulhavý

24. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 6.5. 2017 v 12,15h
1.FK Přibram U16 - SK Slavia Praha U16  0 : 8 (0 : 5)

6. Douděra Martin/Toula Adam/ ,9. Kopáček Jakub/Křišťan Jakub/, 10. Toula Adam/Matys František/, 48. Kulhavý Jan/Douděra Martin/  52 Gajdošík Leoš/Douděra Martin/, 64. Douděra Martin/Křišťan Jakub/, 74. Toula Adam/Hrubeš Karel/, 78. Gajdošík Leoš/Křišťan Jakub/

Sestava:
Fülöp - Hrubeš, Hájek(48. Gajdošík), Neruda, Krunert(41. Šimoník) - Matys, Křišťan, Kopáček(K)(60. Hroník) - Douděra(69. Štětka), Toula, Kulhavý

Utkání s Příbramí hodnotil trenér Petr Mikolanda:
„Zápas, který klukům vyšel ve všech ohledech na výbornou. Od první minuty byli lepší, aktivnější, kvalitnější a hodnocení by mohlo pokračovat jen v superlativech. Již po šestnácti minutách hry jsme vedli 3:0 a do konce poločasu měl domácí tým pouze jednu šanci, kterou náš brankář v důležitém okamžiku chytil. Poté to ve druhém poločase byl koncert, který byl ve všech ohledech nadstandardní a kluci přidali dalších pět branek do domácí sítě. Krásné akce a pracovitost do poslední chvíle je ukázkou fantastického týmu, který předvedl nejlepší výkon v zápase v jarní soutěži. Obrovská gratulace klukům,“ pochválil svůj tým trenér U16 Petr Mikolanda.

MU SK Slavia Praha U16 - FK Motorlet Praha U17

3. 5. 2018

23. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 29.4. 2017 v 17,00h ( Xaverov)
SK Slavia Praha U16 - FK Motorlet Praha U17   1 : 0 (1 : 0)
Branky a nahrávky: 40. Šubert Martin

Sestava: Surovčík - Matys, Hájek, Štětka, Hrubeš(61.Neruda)- Křišťan, Šubrt(46. Leitl), Kopáček(K) - Douděra, Toula, Kulhavý(51. Gajdošík)

Utkání s Motorletem hodnotil trenér Petr Mikolanda:
„Zápas nebyl moc koukatelný. Hosté přijeli s dobrou formou a ukazovali, proč na venkovních hřištích získávají body a jsou na druhém místě tabulky. Jejich hra byla jednoduchá, silná v osobních soubojích a s pracovitou defenzivou. Naši kluci si od začátku vytvářeli kvalitní akce, ale vše končilo nepřesností v okolí vápna. Hezké akce byly jak v krajích, tak i v prostřední části hřiště, ale tutovky z nich nebyly. Hra byla sice dominantní, ale bez efektu. Když již skončil míč v brance soupeře, byl ofsajd. To se ale nestalo po krásném rohovém kopu a zakončení z pár metrů do prázdné branky. Druhý poločas kluci začali mnohem aktivněji než první a bylo otázkou času, zda přidají další branky. Šance na to byly ale zakončení se ne a ne povést. Hlavičky ani střely nebyly přesné, a tak se stále do poslední chvíle bojovalo o to, zda hosté dají branku, či naši kluci konečně přidají další k té prozatím jediné další. Ani jedno se ale nestalo. Zápas s dobrým soupeřem byl nakonec vítězný. Tím se naši kluci dostali na odskok šestnácti bodů na druhé místo, v dalších zápasech mohou potvrdit dominanci a urvat vítězství v lize,“ popsal utkání s Motorletem trenér U16 Petr Mikolanda.

MU FC MAS Táborsko - SK Slavia Praha

24. 4. 2018

23. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 22.4. 2017 v 17,15h
MAS Táborsko U17 - SK Slavia Praha U16  1 : 8 (1 : 3)

30. Douděra/Štětka David/35. Gajdošík Leoš, 39. Hrubeš Karel, 48. Kulhavý Jan  52 Kulhavý Jan, 60. Kopáček Jakub, 73. Kopáček Jakub/, 80. Gajdošík Leoš

Sestava:
Fülöp - Hájek, Starý, Štětka, Leitl(49.Krunert) - Douděra, Šubert, Kopáček(K) - Hrubeš, Gajdošík, Garagič( 41.Kulhavý)

Memoriál Vlastislava Marečka finále

17. 4. 2018

Memoriál Vlastislava Marečka čeká finálový turnaj

Memoriál Vlastislava Marečka je tradiční a velmi úspěšný turnaj sportovních center mládeže ročníků U16, který je pořádán jako vzpomínka na skvělého člověka a trenéra českých juniorských reprezentačních výběrů, ale poté i ligových klubů Zlína či Teplic.

V osmi základních skupinách se mezi sebou o konečné prvenství utkalo 42 týmů, následně pak v semifinálových skupinách vždy 8 týmů ve skupině, z nichž pouze vítěz postoupoval do republikového finále.

V ročníku U16 si v letošním roce vybojovali účast ve finálovém turnaji hráči Mladé Boleslavi, Sigmy Olomouc, Slavie Praha a Baníku Ostrava. Finálová utkání se odehrají 18. a 19. 4. 2018 na teplických Stínadlech, v Oldřichově a Dubí.

FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha 1:4
branky: 22. Toula Adam/Douděra Martin/, 38. Hroník Lukáš/Hrubeš Karel/ 54. Kopáček Jakub/Štětka David/, 59. Toula Adam/Kopáček Jakub/