FC Zbrojovka Brno - SK Slavia Praha 0:4 (0:4)
2x Hroník Lukáš, Kopáček Jakub, Toula Adam

Sestava:
Surovčík – Matys, Štětka, Neruda, Hájek – Kopáček, Křišťan, Hroník – Kneifel , Toula, Douděra
Střídali: Leitl, Kuhavý, Štěpnička

Zápas v Brně hodnotil trenér Petr Mikolanda: „Zápas, který se hrál v o obrovské zimě, byl náročný pro oba týmy, které bojovaly hodně na začátku zápasu samy se sebou. Do zápasu jsme vstoupili lépe, několik šancí jsme nevyužili, ale podařilo se do poločasu vsítit zaslouženě tři branky, které byly vypracované a krásně udělané. V obou zápasech nás limituje jen skóre, jelikož si kluci vytvořili hodně dalších možností dát branky. Doufám, že se nám v tomto směru bude více dařit hlavně v dalších zápasech, jelikož ne vždy dokážeme mít nulu na svém defenzivním kontě. Za nulu vzadu jsem spokojený, jelikož se o to zasloužili všichni. Je krásné mít po dvou zápasech s Brnem skóre 7:0. Druhý poločas byl více z bloku, jelikož opravdu energie byla zmrzlá stejně jako hráči. Gratuluji klukům k výkonu a skóre, které odpovídá top úrovni. Gratuluji za celou skupinu Memoriálu Vlastislava Marečka, jelikož jste odpracovali a odehráli fantastické zápasy," pochválil své svěřence za učinkování trenér Petr Mikolanda.