Jdi na obsah Jdi na menu
 

MU SK PETŘÍN PLZEŇ U17- SK Slavia Praha U16

3. 9. 2017

3. kolo ČLŽ U17 skupina A, dne 3.09. 2017 v 17,00h
SK PETŘÍN PLZEŇ U17 - SK Slavia Praha U16  0 : 10 (0:2)  
Branky a nahrávky: 10. Toula Adam/Knaifel Jonáš/, 25. Kopáček Jakub/Toula Adam/, 44. Starý Štěpán /Douděra Martin/, 46. Kulhavý Jan/Toula  Adam/ 51. Knaifel Jonáš /Douděra Martin/, 57. Knaifel Jonáš (pen.)/na Toula  Adam/, 64. Toula Adam/Knaifel Jonáš/, 68. Garagič Max/Toula  Adam/ , 71. Knaifel Jonáš /Toula  Adam/, 80. Garagič Max/KopáčekJakub/


Sestava: Fülöp - Matys, Neruda(41.Štětka), Starý, Hájek(52.Leitl) - Křišťan(50. Štěpnička), Kopáček, Knaifel - Douděra, Toula, Kulhavý(54.Garagič)

Utkání hodnotil trenér Petr Mikolanda: "Zápas, jenž byl od druhého poločasu jednoznačným. První poločas ale byli domácí velice dobrým soupeřem, který měl i šance na vstřelení branky. Kluci ale tentokrát měli střelecký den! V druhém poločase dokázali vstřelit osm branek s společně s dvěma brankami z prvního poločasu zaokrouhlili zápas na úctyhodných deset branek. Musíme uznat, že v prvním poločase se domácí snažili a pracovali. Kluci ale ukázali kvalitu, rychlost a bojovnost. Velké plus za vstřelení tolika branek, jelikož nikdy není jednoduché vstřelit dvouciferný počet branek."

Hodnocení soupeře : Sedmnáctka se v úvodu utkání naprosto vyrovnala svým pražským vrstevníkům , ale bohužel branky padaly jen do naší sítě . Každopádně poločasové vedení sešívaných 0 : 2  bylo hodně nespravedlivé  , protože hlavně tutovky Bilíka a Maura měli skončit brankou . Kluci bohužel hned po přestávce dostali na 3 : 0 a soupeř se rozjel k neskutečnému gólostroji .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář