Jdi na obsah Jdi na menu
 

Hodnocení hráčů na turnaji v Dubči

25. 6. 2008

Zde se vyjádřím k výkonu našich hráčů na turnaji v Dubči:

Honza - v brance velkou jistotou, zlikvidoval několik samostatných nájezdů. Dokonce vstřelil ve Slávii svůj první a dokonce rozhodující gól. Branky, které dostal se asi daly těžko chytat. Jen zlepšit práci nohama a nebát se jít hrát do pole. Rozehrávka od něj byla rychlá a přesná, ale nebát se i rozehrát nohama, hodit si míč na zem a jít sám. To se ale naučí.

Matěj - docela mě zklamal svými výkony, jeho obvyklého výkonu, na který jsem čekal se objevil až ve finále. Vůbec nechtěl hrát, stál vzadu schovanej, bál se vzít zodpovědnost na sebe, spoustu míčů mu tam uhrál David Bezděku. V posledním zápase však patřil opět mezi nejlepší, poslechl a vzal zodpovědnost i na sebe, jen víc a víc takovejch zápasu.

Bezdy - odehrál si to co umí, dozadu odehrál v pohodě a hodně podporuje útok, někdy však až na úkor bránění. Moderní obránce jak má být, dokonce několikrát zaskočil i za Matěje. Byl také jedním z našich žlutých hříšníků. Příště Davide nebreč, ještě uvidíš tolik karet a dokud jsou jen žlutý, tak je to v pohodě:-)

Ondra P. - poprvé jsem ho viděl v akci a mile mě překvapil. Vzadu přes něj nikdo neprošel a po několika zápasech se dokonce začal osmělovat do útoku. Myslím si že z něj roste kvalitní fotbalista. Jen získat více odvahy vyvést míč dopředu, zlepšit práci na míči a pude to.

Rýdlík - jeho poslední turnaj v našem týmu. Stačil hrát za nás i za Kunratice a tímto bych mu chtěl popřát nejen, že vypomohl soupeři, ale zároveň i za to, co u nás odvedl, a hodně úspěchu v novém působišti. Jen Péťo k soupeři se neobracej zády nebo bokem. Pořád ho musíš mít před sebou a vidět ho.

Křišťánek - suverénní hráč celého turnaje, nikdo ho nepředčil ani z 2001, lítal dopředu dozadu, a hlavně se nebál využít všeho, čeho se naučil v tréninku, vyhrával osobní souboje, udělal kličku dvoum třem soupeřům, zakončoval. to všechno stačil provádět za svoje střídání, soupeři z něj museli být nešťastný. Jinak je to první hráč u nás, který vstřelil gól hlavou. Tohle všechno je to, co od vás všech chceme.

Pudr - neúnavný bojovník. Rozehrával bezvadně hru, jen bych u něj chtěl i víc kliček, někdy se míče alibisticky zbavuje a přitom by mohl sám krásně projít. Jinak prní žlutá karta u nás jde na jeho vrub.:-) Jinak rozehrál spoustu pěkných akcí.

Machýno - brousil levou lajnu parádně, několik krásných nahrávek předvedl, ale tenhle turnaj mi u něho chyběla ta fotbalová drzost, vymotat obránce a pelášit do branky. Jinak podal taky dobrý výkon

Melda - taky jeden z našich nejlepších hráčů, na pravé záloze si skvěle rozuměl s Helim a Bezdym, klička i nahrávka byly od něj skvělí, jen se musí víc uvolnit pokud máme míč v držení my. Běží metr od našeho hráše a říka si o balón. Nesmí se bát tu hru roztáhnout, ale to se naučí. Já sem spokojenej s hrou 1:1:-)

Pazdy - další z hráčů, který vypomohl soupeři a tímto mu děkuji (je to jen pro váš prospěch, důležitý je hrát, hrát, hrát). Jinak na míči je excelentní, výborná technika, ale Matýsek se nám potřebuje rozběhnout, všechno co umí dělá na místě. Několikrát se krásně uvolní a místo toho utekl, tak se zase vrací. a provádí často zbytečnou zpětnou nahrávku

Fanda - bojovník a neúnavný dříč, celé svoje střídání dře pro mančaft, jezdí dopředu dozadu celé svoje střídání, musíme ještě zapracovat na vedení míče a nahrávce, vedení se zlepšilo, ale pořád to ještě nejni ono, hlavně zvednout hlavu, když vedu míč.

Heli - no tak k tomuhe turnaji mu můžu říct, že ho celej odjel na trojku, na začátku zařadil a už nezrychlil - to je první věc kterou mu vytýkam a další je malej důraz, takovejhle habán a nechává se odstrčit takovejma prckama. Jinak mě nezklamal, prováděl kličky, skvěle nahrával a v neposlední řadě zahrává super rohy.

Bary - škoda toho, že nedal góla, byl tak blízko. Jinak ve finále odehrál s ostatníma miminama skvělej zápas, udělal i kličku, ale bohužel ho hned všichni dohoní, ale až teď přes prázky vyroste, tak všem ukáže.:-)

Mary - stejně jako u Baryho, jenom s tim rozdílem, že si umí dobře pokrýt míč, ale neudělá moc kličku, nebát se toho, od čeho to děláme v tréninku.

Lukýno P. - má smůlu, že je takhle malej a hlavně je ještě taky takový mimčo, ale až vyroste a začne se soustředit jen na fotbal, tak si myslím, že nemá do Slávie dveře zavřený.:-)

Tímto zároveň chci všem hráčům poděkovat, co všechno zvládli a dokázali během sezóny a půl, co jsme zatím spolu. JJ