Jdi na obsah Jdi na menu

13. kolo - 16. 4. 2011 - Háje - Slavia 3 : 53

Na pražském Jižním Městě jsme hráli další jarní mistrák a byl to prakticky fotbal na jednu branku a to ještě někteří své příležitosti neproměnili.

Sestava: Šmíd - Křišťan, Heliman, Benyoucef, Štěpnička

Bezděka - Kadlec, Petrach - Mytas Sirotník

Do brány se dnes dotal ještě Štěpi, Heli, Fanda a Ondra.

Branky: Kadlec 10, Benyoucef 9, Křišťan 6, Štěpnička 5, Sirotník 5, Heliman 4, Šmíd 4, Matys 4, Bezděka 3, Petrach 2.

12. kolo - 2. 4. 2011 - Slavia - Dukla 16 : 13

branky Bareš 2x, König 1x, Exner 6x, Kopáček 3x, Hrubeš 2x, Bezděka
1x, Vyšínský 1x

11. kolo - 26. 3. 2011 - Viktoria Žižkov - Slavia 5 : 28

První jarní zápas mistrovské soutěže jsme hráli na umělce v H. Počernicích. Soupeřem byla Viktorka Žižkov, které jsme v září nasypali 54 gólů. Dnes to byl úplně jiný zápas, je vidět, že Viktorka se herně zlepšila a místy jsme s nimi měly i problémy. Poprvé za nás chytal nový brankář Venca z Humpolce.

První formace: Venca - Hrubeš, Bezděka, Heliman, Šmíd, Podrápský

Druhá formace: Melíšek  Hájek, Petrach, Křišťan, Štěpnička, Benyoucef

Třetiny: 5:1, 5:0, 3:0 a 3:1 5:2, 7:1.

Branky: Heliman 6, Křišťan 5, Štěpnička 3, Hájek 2, Šmíd 2, Bezděka 2, Hrubeš 2, Petrach 2, Benyoucef 2, Podrápský, Melíšek

10. kolo - 13. 11. 2010 - Sparta - Slavia 19 : 11

Poslední zápas podzimní mistrovské části jsme konečně sehráli na přírodní trávě. A konečně jsme hráli s rovnocenným soupeřem.Byl to velmi vyrovnaný zápas, střídala se různě převaha. Měli jsme také velikou smůlu. Kdybychom nespálili, takové šance, jaké jsme měli, výsledek by určitě vypadal jinak. Naši hráli výborně, obvzlášť Pudr s Meldou, těm se dnešní zápas skutečně povedl, velmi se dařilo také Štěpimu. Dnešního derby se zúčastnili úplně všichni hráči, včetně Máry, který ze zdravotních důvodu již dva týdny nemůže hrát, a tak se aspoň přijel podívat.

První formace - Hájek - Kadlec, Křišťan - Linhart, Douděra (1:2, 0:4, 5:3)

-Podrápský, Melíšek - Štěpnička, Žížala

Druhá formace - Sirotník - Heliman, Bezděka - Petrach, Gabriel

- Švestka, Hrubeš - Matys (1:5, 3:2, 1:3)

Branky: Švestka 3, Žížala 2, Podrápský, Melíšek, Douděra, Štěpnička, Gabriel, Heliman.

9. kolo - 7. 11. 2010 - Slavia - Šeberov 62 : 1

Na poslední domácí zápas jsme byli posilněny o dva hosty: Standa Gabriel (Příbram) a Sofi Benyoucef (Union Žižkov), kteří nám pomohli doplnit hráče, protože někteří jeli na turnaj do Liberce. Za deštivého a studeného počasí jsme ani nestřídali party.

První - Hájek, Matys, Hrubeš, Heliman, Gabriel, Benyoucef (10:0, 12:0, 9:0)

Druhá - Melíšek, Petrach, bezděka, Podrápský, Švestka (10:0, 9:0, 12:0)

Branky: Gabriel 10, Bezděka 9, Petrach 7, Švestka 6, Podrápský 6, Benyoucef 6, Hrubeš 6, Heliman 6, Melíšek 3, Matys 3.

8. kolo - 2. 11. 2010 - Motorlet - Slavia 2 : 57

Úterní podvečer patřil našemu vystoupení na Velké Ohradě, kde jsme sehráli mistrák proti Motorletu. Domácí celek byl složen výhradně z hráčů ročníku 2003 a jedné 2004. A musím říct, že to nebylo tak jednoduché, jak jsme se si mysleli.

První čtyřka : Douděra, Křišťan, Heliman, Melíšek, Švestka (Přišli Petrach, Bezděka) hrála 8:0, 16:0, 7:1

Druhá hrála ve složení Bezděka, Sirotník, Kadlec, Petrach, Linhart, Matys (Křišťan, Douděra 14:1, 6:0, 6:0

Branky: Douděra 10, Kadlec 9, Heliman 9, Křišťan 8, Melíšek 5, Sirotník 4, Linhart 4, Petrach 3, Bezděka 3, Švestka 2.

7. kolo - 23. 10. 2010 - Slavia - Tempo 36 : 8

V sobotu jsme odehráli další z mistrovských zápasů hraných systémem 4+1 na dvou hřištích. Až bylo bylo znát, jak některé hráče tato hra vyloženě nebaví. Jedna parta vyslala na 15 minut pouze dvě střely, další spíše střílela z dálky.

První čtyřka: Křišťan - Kadlec, Šmíd, Heliman, Hrubeš, Švestka hráli 7:1, 6:0, 8:2, v bráně se vystřídali Matěj s Karlem)

Druhá čtyřka: Melíšek - Hájek, Matys, Bezděka, Štěpnička, Linhart hráli 6:3, 3:2, 6:0. Před třetí částí se prohodili Kuba, Rudy a Mára a místo nich přišli do první Linhi, Bezdi a Hájek. Fanda a Tomáš byli v bráně.

Branky: Linhart 6, Heliman 5, Štěpnička 5, Šmíd 4, Švestka 4, Kadlec 3, Křišťan 2, Matys 2, Melíšek 2, Hrubeš 2, Bezděka

6. kolo - 17. 10. 2010 - Loko Vltavín - Slavia 7 : 79

Na šestý zápas mistráku jsme zavítali do Holešovic a sehráli jsme ho s tamní Lokádou. A opět to byl zápas o ničem. Opět  jsme hráli jen my a skóre rostlo a rostlo.

První čtyřka (Kadlec - Bezděka, Podrápský, Hájek, Linhart, Hrubeš) na první hřišti vyhrála 12:0 a na druhém 10:2 a 12:2. Pak se jen prohodili Hájek a Douděra.

Druhá čtyřka hrála ve složení Matys - Šmíd, Petrach, Douděra, Štěpnička (Bezděka, Melíšek)

a s výsledky 10:2, 15:0, 20:1.

Na druhou stranu, je to lepší hrát takový zápas než sedět doma. Navíc bylo hezké počasí.

Branky: Štěpnička 17, Hrubeš 14, Douděra 8, Kadlec 8, Melíšek 6, Bezděka 6, Tomáš Hájek 5, Petrach 5, Podrápský 3, Matys 3, Linhart 3, Šmíd

5. kolo - 9. 10. 2010 - Slavia - Bohemians 22 : 16

V pátém kole "mistráku" jsme hostili soupeře, který nás konečně výrazně prověřil. Byla to naše stará známá Bohemka. A nebylo to tak jednoduché jako v minulých zápasech a dokonce jsme ani nevyhráli všechny třetiny. Hrálo se častokrát i před naší bránou.

První čtyřka Heliman - Křišťan, Šmíd, Žížala, Linhart, (Matys) (v této sestavě prakticky neměnná) hrála 5:3, 4:2, 3:6 (ve třetí části místo Fandy Doudy)

Druhá čtyřka: Sirotník - Kadlec, Podrápský, Štěpnička, Douděra, (Švestka), ve třetí tř. místo Doudyho Fanda. Výsledky: 5:1, 2:2, 3:2.

Toto vítězství je věnováno našemu bývalému trenérovi Jardovi Teplanovi, který právě dnes slaví své 25. narozeniny.

Branky: Douděra 4, Štěpnička 3, Linhart 3, Kadlec 3, Švestka 2, Šmíd 2, Matys 2, Podrápský, Žížala, Heliman

4. kolo - 3. 10. 2010 - Meteor - Slavia 2 : 93

Poprvé jsme byli jako hostující celek a zavítali jsme na umělku Meteoru.

První čtytřka v první třetině: Kadlec - Šmíd, Podrápský, Douděra, Heliman, Bezděka. Do druhé třetiny šel do brány Pudr a do třetí Doudy. Jejich výsledky byly 11:0, 17:0, 15:1, a to ještě měli 5,5 minuty dlouhé období bez vstřeleného gólu.

Druhá čtyřka: Matys - Petrach, Křišťan - Hrubeš, Linhart, v bráne se vystřídali Karel s Ondrou.

Ti vyhráli třetiny 15:0, 19:1, 16:0. Zápas jako takový byl o ničem. Myslím, že kdyby si všichni aktéři dnešního utkání dnes místo toho kopali někde na hřišti za barákem, tak jim to dá víc než tato nic neříkající soutěž.

Branky: Linhart 17, Matys 11, Heliman 10, Kadlec 10, Šmíd 10, Křišťan 9, Hrubeš 8, Douděra 8, Podrápský 5, Petrach 3, Bezděka 2

Žlutá karta: 45´ Podrápský

3. kolo - 25. 9. 2010 - Slavia - Háje SOS 83 : 2
Již potřetí v řadě jsme hráli na domácím hřišti. První čtyřka v první třetině ve složení Kadlec - Petrach, Heliman, Švestka, Hrubeš (Sirotník) nasázela dvacet fíků, druhý čtyřka (Šmíd - Melíšek, Podrápský - Štěpnička, Doděra, Linhart) dala jen devět a jeden dostala. Ve druhé třetině jsme se prostřídali. K Jardovi na hřiště šli Melda - Šmíd, Pudr, Doudy a Linhart, ale i ti dali Hájům dalších dvacet, za to u Fandy se hrálo pouze 7:0 (Karel, Sirka, Matěj, Ondra, Patrik, Heli). Ve třetí části  šel do brány k Jardovi Štěpi dále Melda, Mára, Kája, Ondra a Sirka a vyhráli 15:1. Doudy měl Rudyho v bráně a pak Heli, Linhi, Pudr, Matěj a Doudy byli v poli. Háje proti nám neměli šanci. Docela dobrý nápad by bylo napsat nějakou úvahu na téma: K ČEMU TATO SOUTĚŽ JE???
Branky: Linhart 12, Sirotník 12, Petrach 9, Douděra 9, Šmíd 7, Švestka 7, Štěpnička 6, Melíšek 5, Heliman 5, Kadlec 5, Hrubeš 4, Podrápský 2.

2. kolo - 10. 9. 2010 - Slavia - Dukla 35 : 4
Jako druhý zápas v mistráku jsme hráli s Duklou. První čtyřka hrála ve složení Sirotník - Kadlec, Melíšek - Linhart, Štěpnička a vyhrála 17:3 (7:1, 4:2, 6:0). Druhá hrála s Helim v bráně, dále Křišťan, Šmíd - Douděra, Žížala (Švestka) a ti vyhráli 18:1 (5:1, 3:0, 10:0). Předváděli jsme fotbal plný pěkných momentů se spoustou střel. Nejpilnějším střelcem byl Dan, který zahrál výborný zápas, stejně jako všichni ostatní. Opět se víceméně hrálo na půlce soupeře, akorát Dukla prokázala větší kvality než v minulém kole Viktorka.

Branky: Žížala 8, Douděra 5, Linhart 5, Kadlec 5, Šmíd 3, Štěpnička 3, Sirotník 2, Heliman 2, Švestka, Melíšek

1. kolo - 4. 9. 2010 - Slavia - Viktoria Žižkov 54 : 4
Dnes jsme hráli první mistrovský zápas podle nového systému 4+1 na dvou hřištích. Nutno říct, že tady až tak nejde o výsledek, ale o sobouje, kontakty a pohyb. První parta vyhrála ve složení vyhrála 28:3, druhá Křišťan, Bezděka, Šmíd, Douděra, Štěpnička, Hrubeš(Švestka, Heliman, Petrach, Melíšek) zase 26:1. Po celý zápas se střídali hráči v obraně i útoku a zachytali si Kuba, Rudy, Šmíďák, Melda, Sirka a Heli. Soupeře jsme drželi u jeho brány, vystřelil za celý zápas opravdu málokrát. Za to po našich kombinací zůstalo nevyužitých několik velkých šancí. všichni hráči byli aktivní a chtěli hrát. Na jednom hřišti se nestřídalo vůbec, na druhém byl k dispozici jen jeden hráč.

Branky: Štěpnička 7, Douděra 7, Hrubeš 7, Melíšek 7, Sirotník 5, Švestka 5, Petrach 5, Heliman 4, Šmíd 3, Křišťan 3, Bezděka