Jdi na obsah Jdi na menu
 

Mistráky 2013/14

Příspěvky

MU AC Sparta Praha - SK Slavia Praha

9. 6. 2014

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 3:2 (1:2)

Komentář trenéra Jakuba Šlitra: V posledním kole soutěže nás čekalo derby se Spartou. Před zápasem jsme naše hráče upozorňovali, že to bude z těch 5 zápasů, co jsme s nimi za ten rok odehráli ( 4 výhry), ten nejtěžší, protože soupeřova motivace nás porazit na svém hřišti po předchozích neúspěších bude obrovská. Vše se nakonec potvrdilo, ale i přesto jsme měli velice dobrý vstup do utkání a na obou hřištích jsme se ujali vedení 1:0 a kdybychom na jednom hřišti vedli do 10 minuty 5:0, tak se nemohl nikdo divit. Bohužel se toto ukázalo jako rozhodující v průběhu utkání, kde jsme na jedné půlce byli dominantnějším týmem s lepší kombinací, ale v útočné fázi nás stály nepřesnosti či špatné technické provedení některé příležitosti. Na druhé půlce jsme pracovali velmi dobře v obranné fázi, kde se nám podařilo uhlídat soupeřovy individuality ( Hložek, Žížala), ale směrem dopředu, nám poté chyběly síly na podporu ve vícero lidech. Na začátku druhého poločasu jsme dostali rychlé góly na obou půlkách, které byly rozhodující. Tento moment nás na 10 minut vyřadil ze hry, kdy byla Sparta lepší v pohybu a dostávala se lehce do šancí, které naši brankáři pochytali. Po tomto úseku hry jsme zvětšili důraz v osobních soubojích a podařilo se nám dostat zpět do hry, ale bohužel naše útočná fáze postrádala kvalitu, díky, které jsem se často nedostali ani do zakončení v některých dobře rozvíjejících akcí. Hráče musím pochválit, že se ve velkém vedru vydali a makali a chtěli s výsledkem do posledních chvil něco udělat, ale bohužel dnes nám ten zápas nevyšel a věřím, že to pro nás bude impuls do příštích zápasů s tímto soupeřem.
 

MU J. Hradec - Slavia

2. 6. 2014

 

Jindřichův Hradec U13 - SK Slavia Praha U13+U12 1:19

Branky Slavie:
4 Hrubeš, 3 Gabriel, 2 Hroník, 2 Leitl, 2 Martinec, Toula, Chalupa, Matys, Exner, Kulhavý, Marhoul

Komentář trenéra Martina Hladíka: Zápas na velmi malém hřišti jsme bez problémů zvládli a s chutí si zastříleli. Vytvořili jsme si velké množství šancí a byla jen škoda, že naše produktivita a efektivita v zakončení nebyla vyšší.

Jindřichův Hradec U12 - SK Slavia Praha U12+U11+U10 6:16

Branky Slavie: 3 Gabriel, 2 Exner, 2 Langhammer, 2 Bon, Hrubeš, Matys, Krstevski, Řečník, Tischler, Beneš, Behenský

Komentář trenéra Martina Hladíka: Tohoto zápasu se zúčastnila kombinace hráčů z týmu U10, U11 a U12 a jsme velmi rádi, že spolupráce mezi těmito hráči fungovala velmi dobře. V průběhu prvního poločasu jsme byli jasně lepším týmem a hra se začala trošku vyrovnávat až během druhého poločasu, kdy nám začaly docházet síly.
 

MU Slavia - Pracahtice

29. 5. 2014

 

Slavia U12 - Prachatice U13 33:0
Slavia U11 - Prachatice U12 20:3

detaily později

 

MU FK Kunice - SK Slavia Praha

19. 5. 2014

 

FK Kunice U13 - SK Slavia Praha U12 3:17 (1:9)
 
Komentář trenéra Martina Hladíka: Utkání proti houževnatě bojovnému soupeři jsme bez problémů zvládli  a po celý zápas jsme měli utkání pod kontrolou. Bohužel se nepodařilo dotáhnout řadu dobře rozjetých akcí do zakončení nebo jsme nedokázali vytvořené šance proměnit, jinak mohl být konečný výsledek ještě vyšší.

FK Kunice U12 - SK Slavia Praha U11 5:30 

 

MU SKS - Bohemians 1905

11. 5. 2014

SK Slavia Praha U12 - Bohemians 1905 U12 9:2 (3:1)
Branky: 3 Linhart, 2 Kulhavý, 2 Hroník, Štětka, Hrubeš

Komentář trenéra Martina Hladíka: Vršovické derby se nám povedlo. Od začátku jsme byli aktivnějším týmem a i když soupeř s námi dokázal první poločas držet krok, tak jsme utkání měli pod kontrolou. Ve druhém poločase jsme byli již jasně a výrazně lepším týmem a zaslouženě utkání vyhráli. Hráče bych chtěl pochválit za to, jak výborně toto těžké utkání po náročném turnaji v Příbrami zvládli.

 

MU - Rokycany - SKS

5. 5. 2014

 

Rokycany U13 – SK Slavia Praha U12 3:18
 
Branky: 5 Toula, 3 Hroník, 2 Kadlec, 2 Křišťan, 2 Linhart, Kopáček, Starý, Gabriel, Exner
 
Komentář trenéra Martina Hladíka: Utkání hrané za velmi chladného počasí jsme jednoznačně ovládli a zaslouženě jsme vyhráli. Ve většině případů se nám dařilo držet potřebnou šířku a délku hřiště, což nám usnadnilo velmi slušnou kombinační hru. Předvedli jsme několik velmi krásných kombinací a individuálních akcí. Bohužel jsme nebyli dostatečně efektivní v zakončení. Řadu šancí jsme lehkovážně zahodili a často jsme ve finální fázi útoku vybírali nevhodné řešení situací. Doufám, že se nám příště bude dařit v zakončení lépe.
 
Rokycany U12 – SK Slavia Praha U11 2:10
 

MU Slavia - Písek

30. 4. 2014

 

Slavia U12 – Písek U13 8:2
Branky: Toula 2x, Leitl 2x, Keller, Starý, Gabriel, Linhart
 
Komentář trenéra Martin Hladíka: „V tomto utkání jsme narazili na velmi houževnatého soupeře, který velmi dobře bránil a obsazoval nás a nenechával nám tedy příliš času na poklidnou kombinaci. Přesto jsme byli především na jednom hřišti jasně lepším týmem a bez problémů kontrolovali hru, dobře kombinovali a vytvářeli si i dostatek brankových příležitostí. Bohužel jsme v tomto zápase řadu šancí nevyužili, jinak mohl být celkový výsledek ještě vyšší.“
 
Slavia U11 – Písek U12 1:17
 

MU SK České Budějovice - SK Slavia Praha

21. 4. 2014

                         budejovice.png                        slavia.png

SK Dynamo České Budějovice U13 – Slavia U12 11:8 (5:3)

Branky : 2 Toula, Křišťan, Matys, Linhart, Marhoul, Schneider, Keller

Komentář trenéra Martina Hladíka: V tomto těžkém zápase jsme po fotbalové stránce podali velmi dobrý výkon. Byl jsem velmi rád, že se nám dařila kombinace pod tlakem o rok starších velmi dobrých hráčů a že hráči byli klidní na míči a nebáli se podstupovat útočné souboje 1:1, v nichž i naše úspěšnost byla vysoká. Soupeři jsme se samozřejmě těžko mohli vyrovnat v důrazu a všech soubojích, ale jsem velmi rád, že se naši hráči nebáli tyto souboje podstupovat a často si pomoci také zdvojením hráčů, čímž jsme získávali řadu míčů. Téměř vyrovnané utkání, kdy jsme na jednom hřišti vyhráli my a na druhém soupeř, rozhodli výborné individuální výkony některých hráčů soupeře.

SK Dynamo České Budějovice U12 – Slavia U11 13:12

 

MU - Slavia Praha - Viktoria Plzeň

14. 4. 2014

     slavia.png               plzen.png

SK Slavia Praha U12 - FK Viktoria Plzeň U12 -  33:3

Branky: 8 Toula, 5 Exner, 5 Gabriel, 3 Linhart, 3 Kulhavý, 2 Štětka, Kopáček, Starý, Keller, Hrubeš, Křištan, Hájek, Chalupa
 

Komentář trenéra Martina Hladíka:  Utkání se nám povedlo. Soupeře jsme předčili ve všech činnostech a zaslouženě jsme vyhráli. Povedla se nám řada krásných akcí, které se musely všem divákům líbit. Jsem rád, že kluci hráli aktivně po celou dobu zápasu a neuspokojili se rychlým vedením.
 

 

MU SK Slavia Praha - Graffin Vlašim

29. 3. 2014

 

       slavia.png                        vlasim.png

SK Slavia Praha U12 - Graffin Vlašim U13 24:1
Branky: 4 Toula, 4 Linhart, 3 Hroník, 3 Gabriel, 2 Veliký, 2 Kulhavý, 2 Starý, Hájek, Keller, Matys, Kopáček
Komentář trenéra Martina Hladíka: První jarní zápas hraný na přírodní trávě byl pod naší plnou kontrolou. Od začátku do konce jsme aktivní hrou nedali snažícímu se a bojujícímu týmu z Vlašimi šanci. Podařilo se nám celá řada krásných akcí a k vidění byly pěkné branky. Jedné partě se dařila kombinační hra po celý zápas, ta druhá měla občas hluchá místa. Přesto si za předvedený výkon všichni hráči zaslouží pochvalu.

SK Slavia Praha U11 - Graffin Vlašim U12 9:3