MU SK Slavia Praha U13 - Písek U13

1. 6. 2015

SK Slavia Praha - Písek 18:2 (10:2)
Branky: 5 Hroník, 5 Leitl, 3 Linhart, 2 Kopáček, Matys, Štětka, Šimoník

Komentář trenéra Martina Hladíka: Do tohoto zápasu jsme vstoupili s chutí a především na jednom hřišti nám to tam padalo již od začátku. Celý zápas jsme měli plně pod kontrolou a dařila se nám kombinační hra, díky které jsme si vytvořili řadů šancí. Kdybychom byli ještě více efektivnější v zakončení, mohlo být celkové skore ještě vyšší.

MU 1. FK Příbram - SK Slavia Praha

11. 5. 2015

1. FK Příbram - SK Slavia Praha 6:2 (0:1)

Branky: Linhart, Toula

Komentář trenéra Martina Hladíka: Do utkání proti velmi dobrému soupeři jsme vstoupili velmi dobře. Na obou hřištích jsme byli o něco aktivnějším a lepším týmem a vypracovali si daleko větší množství šancí než náš soupeř. Bohužel díky našemu špatnému řešení těchto střeleckých příležitostí a díky výbornému výkonu domácích brankářů jsme tyto šance nevyužili, což se pro celkový výsledek ukázalo jako rozhodující. V druhém poločase nám proti výborně kondičně připravénému týmu docházely síly a měli jsme s jednoduchou a přímočarou hrou soupeře opřenou o výborné individuální výkony jejich útočníku problémy. I díky našim hloupým individuálním chybám jsme soupeře pustili do vedení, na které jsme již neměli sílu odpovědět. Soupeři gratuluji k zasloužené výhře a velmi dobrému výkonu a našim hráčům děkuji za dobrý výkon během prvního poločasu. Příště se soupeři musíme vyrovnat v nasazení a agresivitě, které bohužel bylo místy od soupeře za hranou.

MU SK Slavia Praha U13 - AC Sparta Praha U13

4. 5. 2015

SK Slavia Praha U13 - AC Sparta Praha U13 9:5 (7:3)

Branky: 2 Hroník, 2 Janovský, 2 Starý, Linhart, Kopáček, Hrubeš

Komentář trenéra Martina Hladíka: Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a dostali se zaslouženě do vedení. Během celého prvního poločasu jsme byli na jednom hřišti lepším a aktivnějsím týmem, na druhém hřišti jsme také místy dominovali, ale v některých fázích jsme se dostali pod tlak, který naštestí soupeř nevyužil k většímu snížení celkového skore. Ve druhém poločase soupeř hru vyrovnal a místy byl lepším týmem, nám pomalu docházely síly, ale naštěstí jsme všechny nebezpečné situace ustáli a mohli se tak radovat z cenného vítězství. Chtěl bych klukům moc poděkovat za velké nasazení, vůli po vítězství a dobrý výkon, kterým si vítězství zasloužili. Utkání se odehrálo ve velmi dobré atmosféře, kterou klukům připravili rodičě, kterým za jejich podporu děkujeme.

MU Viktoria Plzeň U13 - SK Slavia Praha U13

27. 4. 2015

Viktoria Plzeň U13 - SK Slavia Praha U13 2:15 (1:4)

Branky: 3 Toula, 3 Hroník, 2 Exner, Starý, Štětka, Matys, Leitl, Tůma, Křišťan, Janovský
Komentář trenéra Martina Hladíka: Během prvního poločasu jsme měli s velmi variabilně hrajícím soupeřem problémy dostat se k naší tradiční hře. Soupeř hrál velmi aktivně a obětavě a naše kombinace nebyla dostatečně rychlá, abychom soupeře překonali. Postupem času jsme toto však zlepšili a získali herní převahu, čímž posturně narůstalo i celkové skore zápasu.

MU SK Slavia Praha U13 - Bohemians 1905

20. 4. 2015

SK Slavia Praha U13 - Bohemians 1905 U13 7:2 (2:1)

Branky: 3 Hroník, Toula, Tůma, Linhart, Keller
Komentář trenéra Martina Hladíka: Proti výbornému soupeři, s kterým jsou vždy zápasy velmi vyrovnané, jsme podali velmi slušný výkon, který byl korunován naším zaslouženým vítězstvím. Utkání jsme mohli rozhodnout již během prvního poločasu, kde jsme měli na obou hřištích řadu vyložených šancí, které jsme však neproměnili a tak bylo utkání velmi vyrovnané až do konce. Jsem rád, že jsme po dlouhé době sehráli vyrovnaný zápas, kde si museli kluci sáhnout na dno a že jsme tento zápas herně i výsledkově zvládli.

MU Táborsko U13 - SK Slavia Praha

13. 4. 2015

Táborsko U13 - SK Slavia Praha U13   0:12 (0:3)

Branky: 3 Linhart, 2 Hroník, Leitl, Toula, Tůma, Janovský, Starý, Křišťan, Šmíd

Komentář trenéra Martina Hladíka: I přes jednoznačný výsledek nebyl pro nás tento zápas vůbec jednoduchý. Na úzkém hřišti podal soupeř velmi houževnatý výkon a dalo nám velmi zabrat dobře bránícího soupeře překonat. Jsem rád, že se nám to nakonec několikrát úspěšně podařilo a že kluci byli dostatečně trpěliví při útočení.

MU SK Slavia Praha U13 - SK Dynamo České Budějovice U13

3. 4. 2015

SK Slavia Praha U13 - SK Dynamo České Budějovice U13 17:2 (5:0)
Branky: 4 Linhart, 3 Toula, 2 Starý, 2 Křišťan, 2 Hrubeš, Hroník, Garagič, Kopáček, Chalupa