penalty: Toula Adam, Hroník Lukáš, Křišťan Jakub, Matys František

Sestava: Sirotník(68. Surovčík) - Leitl(36. Chalupa), Štětka, Lytvyn, Hájek- Starý, Kopáček, Křišťan(K), Hrubeš(36. Matys)- Toula, Hroník
(Veliký, Keller, Janovský, Garagič)

trenéři: Hladík Martin, Varhaník Luboš, Farkaš Matúš

Utkání hodnotil trenér Martin Hladík: „První poločas tohoto zápasu o mistra republiky jsme nebyli v optimálním rozpoložení jako v minulých zápasech. Chyběla nám lehkost, pohyb a byli jsme svázáni důležitostí tohoto zápasu. Přesto jsme si vytvořili řadu šancí, ale bohužel naše efektivita v zakončení tentokrát dobrá nebyla. Často jsme také ztroskotali na výborně chytajícím brankáři soupeře. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny a přeskupili řady, což se nám vyplatilo. Začali jsme hrát daleko lépe a vytvářeli si tlak, jehož vyústěním bylo vstřelení vyrovnávací branky. V penaltovém rozstřelu jsme zachovali klid a vyhráli. Chtěli bychom hráčům moc poděkovat za předvedený výkon a rodičům za povzbuzování, které nám určitě pomohlo.“

Celý příspěvek | Rubrika: Mistráky 2015/16 | Komentářů: 0

MU nadstavbová část SK Slavia Praha - FC Hradec Králové

12. 6. 2016

10. kolo nadstavbová část, dne 11.6. 2016 ve 12,00h
SK Slavia Praha - FC Hradec Králové  5:1 (1:0)
Branky: 25. Hroník Lukáš(pen.), 41. Lytvyn Makar, 48. Hroník Lukáš, 60. Hroník Lukáš, 63. Starý Štěpán

Sestava: Sirotník(36.Surovčík) – Leitl(45. Janovský), Hájek(36.Lytvyn), Štětka. Chalupa(36.Garagič), Křištan (K), Kopáček, Hrubeš(36. Toula),  Veliký(36. Keller), Hroník, Starý

Hodnocení trenéra Martin Hladíka:

MU nadstavbová část FK Pardubice - SK Slavia Praha

6. 6. 2016

9. kolo nadstavbová část, dne 5.6. 2016 ve 12,00h
FK Pardubice - SK Slavia Praha 1:2 (1:0)
Branky: 66. Hroník Lukáš, 70. Toula Adam

Sestava:
Surovčík – Hájek, Garagič(36. Leitl), Chalupa(52. Toula), Lytvyn(36.Štětka), Křištan (K), Kopáček, Hrubeš, Janovský (36. Veliký), Hroník, Starý

MU nadstavbová část SK Slavia Praha - AC Sparta Praha

1. 6. 2016

8. kolo nadstavbová část, dne 1.6. 2016 v 10,15h
SK Slavia Praha - AC Sparta Praha 4:2 (3:1)
Branky: 5. Matys František , 11. Toula Adam, 23. Hroník Lukáš,
70. Toula Adam

Sestava: Sirotník – Hájek, Štětka(62. Garagič), Lytvyn,  Leitl, Kopáček, Křišťan, Matys(43. Hrubeš), Starý, Toula, Hroník

Komentář trenéra Luboše Varhaníka:
Bylo to pro nás důležité utkání, nejenže to bylo derby, ale protože jsme si mohli již dvě kola před koncem zajistit titul. Chtěli jsme také potvrdit a navázat na poslední výhru v derby, kdy jsme Spartu porazili 4:0. Vstup do utkání se nám povedl výborně a do 15. minuty jsme vedli 2:0. Pak jsme přidali ještě třetí gól, Sparta se v závěru poločasu dostala trochu do hry a začala být silnější především v osobních soubojích a před koncem poločasu také snížila. Druhý poločas začal podobně, jako skončil ten první. Sparta následně z její jediné vyložené šance snížila na 3:2. Jsme rádi, že se nám povedlo ještě přidat potvrzující čtvrtý gól.“
Podrobný popis zápasu:  zde

MU nadstavbová část 1.FK Příbran - SK Slavia Praha

18. 5. 2016

7. kolo nadstavbová část, dne 18.5. 2016 v 17,45h
1.FK Příbram - SK Slavia Praha 1:5 (0:2)
Branky: 19. Starý Štěpán , 29. Kopáček Jakub, 44. Toula Adam,
45. Kopáček Jakub, 67. Veliký Christián

Sestava: Surovčík – Chalupa (36.Podrápský), Štětka, Lytvyn,  Leitl (36. Janovský), Hájek (36. Garagič), Kopáček (45. Keller), Křišťan, Matys(45. Veliký), Starý, Toula(45, Hrubeš)

MU nadstavbová část FK Teplice - SK Slavia Praha

11. 5. 2016

6. kolo nadstavbová část, dne 11.5. 2016 v 12,00h
FK Teplice - SK Slavia Praha  0:1 (0:1)
Branky: 15. Kopáček Jakub

Sestava: Sirotník – Hájek, Leitl (36. Podrápský), Chalupa,(50.Garagič), Štětka, Křištan (K), Kopáček, Hrubeš (36.Veliký) ,Matys (50. Janovský), Toula, Starý

Sehráli jsme velmi těžký zápas proti velmi nepříjemnému soupeři, který nic nevypustil a hrál od začátku do konce na hranici svých možností. Tentokrát se nám nedařila kombinační hra, dělali jsme celou řadu nepřesností a naše hra postrádala plynulost a lehkost. Přesto jsme se po krásné akci po ose Starý – Kopáček ujali vedení, které jsme i přes šance soupeře dokázali udržet. Tentokrát jsme nebyli efektivní v zakončení ani my, když jsme celou řadu vyložených šancí nedokázali proměnit