10. kolo nadstavba, dne 10.6. 2017 v 10,15h
SK Slavia Praha - AC Sparta Praha  1 : 0 (1:0)
Branky a nahrávky: 13. Toula Adam/Matys František/

Surovčík - Matys, Lytvyn, Štětka,Hájek - Starý, Kopáček(K)(65.Štěpnička), Hroník - Kulhavý,(58.Hrubeš), Toula, Douděra

Celý příspěvek | Rubrika: Mistráky 2016/17 | Komentářů: 0

MU nadstavba FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha

7. 6. 2017

9. kolo nadstavba, dne 7.6. 2017 v 15,30h
FK Mladá Boleslav - SK Slavia Praha  2 : 3 (2:0)
Branky a nahrávky: 38. Toula Adam, 62. Toula Adam/Kopáček Jakub/, 64. Hrubeš Karel/Toula Adam/,

Sestava: Fülöp - Matys, Lytvyn, Hájek, Leitl,(36.Hrubeš) - Starý, Kopáček(K)(65.Štěpnička), Hroník - Kulhavý, Toula(69.Chalupa), Douděra(66.Garagič)

MU nadstavba FK Hradec Králové - SK Slavia Praha

31. 5. 2017

8. kolo nadstavba, dne 31.05. 2017 v 16,00h
FK Hradec Králové - SK Slavia Praha  1 : 2 (1:1)
Branky a nahrávky: 4. Toula Adam, 54. Hroník Lukáš/Toula Adam/

Sestava: Fülöp (69.Surovčík) - Matys, Starý, Štětka, Hájek(36. Leitl) - Štěpnička(56.Málek), Kopáček(K)(36.Garagič), Hroník - Kulhavý(56.Šimoník), Toula(54.Chalupa), Douděra

MU nadstavba SK Slavia Praha - FK Teplice

29. 5. 2017

7. kolo nadstavba, dne 27.05. 2017 v 10,00h
SK Slavia Praha - FK Teplice  6 : 0 (5:0)
Branky a nahrávky: 2. Toula Adam /Hroník Lukáš/, 3. Douděra Martin /Nováček Jindřich/, 8. Douděra Martin, 20. Douděra Martin /Kulhavý Jan/, 35. Douděra Martin /Hroník Lukáš/,  40. Toula Adam /Hroník Lukáš/

Sestava: Surovčík - Matys(50.Chalupa), Starý, Štětka, Hájek  - Nováček(43. Leitl), Kopáček(K)(53.Štěpnička), Hroník(67. Fulop) - Kulhavý(59.Garagič), Toula, Douděra

Zápas hodnotil trenér Petr Karoch:
„Zápas prvního s druhým měl z naší strany neskutečně kvalitní první poločas. Byli jsme hodně aktivní v presinku, vyhrávali osobní souboje a po zisku míče předváděli rychlé a přesné útočné kombinační akce. Vysoká byla tentokrát i efektivita v proměňování vytvořených brankových příležitostech. Naše kvalita v útočné fázi byla podpořena i chytrou a bezchybnou hrou v defenzivě. V první půli jsme soupeře k ohrožení naší branky nepustili. Po změně stran po šesté vstřelené brance přišla na řadu střídání. Plynulost hry byla narušena. Zápas jsme měli pod kontrolou, ale hra se vyrovnala. Tři excelentní zákroky předvedl i náš brankář Jakub Surovčík. Chytil penaltu, přímý kop přes zeď a včasným vyběhnutím zmařil šanci Teplic. Za výkon je potřeba pochválit všechny hráče a ještě vyzdvihnout střelce Martina Douděra a Adama Toulu i tvůrce hry s asistencemi Lukáše Hroníka a Jindřicha Nováčka. Zisk tří bodů pro nás znamená vítězství v ČLŽ již tři kola před koncem soutěže!“

MU nadstavba FK Pardubice - SK Slavia Praha

25. 5. 2017

6. kolo nadstavba, dne 24.05. 2017 v 13,15h
FK Pardubice  - SK Slavia Praha  0 : 1 (0:1)
Branky a nahrávky: 18. Kulhavý Jan

Sestava: Fülöp- Matys, Starý, Štětka, Hájek(48. Leitl) - Štěpnička(36. Nováček), Kopáček(K)(53.Hrubeš), Hroník - Kulhavý(69.Garagič), Toula, Douděra

MU nadstavba AC Sparta Praha - SK Slavia Praha

7. 5. 2017

5. kolo nadstavba, dne 6.05. 2017 v 10,00h
AC Sparta Praha - SK Slavia Praha  1 : 3 (0:0)
Branky a nahrávky: 36. Křišťan Jakub/Toula Adam/, 57.Toula Adam/Starý Štěpán/, 71. Toula Adam/Štětka David/

Sestava: Surovčík - Matys, Lytvyn(36.Křišťan), Štětka, Hájek - Starý, Kopáček(K)(53.Nováček), Hroník(63.Štěpnička) - Kulhavý(36.Hrubeš), Toula, Douděra

Komentář trenéra Petra Karocha:
„Ráz zápasu určil náš velmi aktivní začátek zápasu jak v ofenzivě, tak v dostupování hráčů a presinku po ztrátě míče. Hned v první minutě po akci a centru zprava těsně mimo hlavičkoval z malého vápna Kopáček. Tento hráč měl podobných příležitostí několik. S herní převahou jsme vydrželi cca dvacet minut. Poté se hra vyrovnala, ale soupeře jsme do zakončení nepouštěli. Také začátek druhé půle byl v naší režii. Skóre otevřel svým prvním dotekem na hřišti střídající Jakub Křišťan z přímého kopu za faul na Adama Toulu. Přesnost naší kombinace i ovládání míče však nebylo tak přesné jako v prvním poločase. Asi dvacet minut před koncem zápasu začala narůstat útočná snaha soupeře. Naši druhou branku přidal ze samostatného nájezdu po kolmici Štěpána Starého Adam Toula. V závěru zápasu po střídání dvou našich středových hráčů jsme se dostali pod tlak, který soupeř proměnil z rohového kopu. Poslední slovo v nastaveném čase však měl opět Adam Toula. Z mého pohledu jsme mohli vstřelit více branek a vítězství bylo zasloužené.“

sestřih video:

MU nadstavba SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav

30. 4. 2017

4. kolo nadstavba, dne 29.04. 2017 v 10,30h
SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav 2 : 0 (0:0)
Branky a nahrávky: 48. Hroník Lukáš/Hrubeš Karel/, 68. Hroník Lukáš (pen.)/na Nováček Jindřich/

Sestava:  Fülöp  - Leitl, Lytvyn, Štětka, Hájek - Kopáček(K)(54. Křišťan),Starý, Hroník - Kulhavý(36. Hrubeš), Matys((49. Nováček), Douděra