Surovčík - Hrubeš, Neruda, Štětka, Leitl - Křišťan, Kopáček(K), Hroník - Garagič, Kneifel,  Kulhavý

Celý příspěvek | Rubrika: Přátelská utkání | Komentářů: 0

FC Zbrojovka Brno - SK Slavia Praha 0:4 (0:4)
2x Hroník Lukáš, Kopáček Jakub, Toula Adam

Sestava:
Surovčík – Matys, Štětka, Neruda, Hájek – Kopáček, Křišťan, Hroník – Kneifel , Toula, Douděra
Střídali: Leitl, Kuhavý, Štěpnička

Zápas v Brně hodnotil trenér Petr Mikolanda: „Zápas, který se hrál v o obrovské zimě, byl náročný pro oba týmy, které bojovaly hodně na začátku zápasu samy se sebou. Do zápasu jsme vstoupili lépe, několik šancí jsme nevyužili, ale podařilo se do poločasu vsítit zaslouženě tři branky, které byly vypracované a krásně udělané. V obou zápasech nás limituje jen skóre, jelikož si kluci vytvořili hodně dalších možností dát branky. Doufám, že se nám v tomto směru bude více dařit hlavně v dalších zápasech, jelikož ne vždy dokážeme mít nulu na svém defenzivním kontě. Za nulu vzadu jsem spokojený, jelikož se o to zasloužili všichni. Je krásné mít po dvou zápasech s Brnem skóre 7:0. Druhý poločas byl více z bloku, jelikož opravdu energie byla zmrzlá stejně jako hráči. Gratuluji klukům k výkonu a skóre, které odpovídá top úrovni. Gratuluji za celou skupinu Memoriálu Vlastislava Marečka, jelikož jste odpracovali a odehráli fantastické zápasy," pochválil své svěřence za učinkování trenér Petr Mikolanda.

Memoriál Vlastislava Marečka 5.kolo

19. 2. 2018

Memoriál Vlastislava Marečka,  dne 18.2. 2018 od 12,15h hřiště UMT Xaverov

SK Slavia Praha - FC Zbrojovka Brno 3:0 (1:0)
Branky: Toula Adam, vlastní, Gajdošík Leoš

Sestava: Fülöp - Hájek, Matys, Neruda, Hrubeš - Křišťan, Kopáček(K), Hroník - Knaifel, Toula, Douděra
Střídali: Garagič, Štěpnička, Gajdošík, Kulhavý, Šubrt

PU SK Slavia Praha - MFK Ružomberok

15. 2. 2018

Přátelské utkání,  dne 14.2. 2018 od 12,00h hřiště UMT Eden
SK Slavia Praha - MFK Ružomberok 5:0 (3:0)
Branky: 2x Kneifel Jonáš, Toula Adam, Garagič Max(pen.), Gajdošík Leoš

Sestava:
Surovčík - Hrubeš, Matys, Hájek, Leitl - Křišťan, Kopáček(K), Hroník - Kneifel, Toula, Douděra
Střídali:  Garagič, Štěpnička,  Gajdošík, Šubert, Kulhavý

Memoriál Vlastislava Marečka 4.kolo

11. 2. 2018

Memoriál Vlastislava Marečka,  dne 11.2. 2018 od 11,00h hřiště UMT Xaverov

Mladší dorostenci pokračovali o víkendu dalším zápase Memoriálu Vlastislava Marečka, na umělé trávě na Xaverově hostili Opavu. V prvním duelu na severu Moravy sešívaní zvítězili vysoko 10:0. V pražské odvetě byli opět úspěšnější červenobílí, tentokrát v poměru 6:0.

Skóre utkání otevřel v prvním poločase Karel Hrubeš. Slavia měla několik dalších příležitostí, v největší z nich, kdy chytrým lobem přehazoval vyběhnutého brankáře hostů kapitán Jakub Kopáček, míč orazítkoval břevno branky.
V závěru poločasu se ale už Jakub Kopáček gólově prosadil. Kapitán příkladně nevzdal boj o dlouhý míč za obranu a stihl ho na hrací ploše, poté obešel obránce, levačkou přidal druhý zásah Slavie a stanovil také podobu poločasového skóre na 2:0.
Třetí gól v síti Opavy přišel ve druhé půli. Po centru zprava zakončoval útočící hráč Slavie do brankáře, míč se pak následně odrazil od bránícího hráče do branky. V 62. minutě už to bylo 4:0. Z levé strany poslal do vápna míč Jonáš Kneifel, v pokutovém území byl nestřežený Štěpán Starý, který počtvrté rozvlnil síť za zády brankáře hostů.
Trenér Petr Mikolanda spolu se svým asistentem Martinem Hyským hnali svůj tým za dalšími trefami. Pátého zásahu se sešívaní dočkali v 73. minutě. Jonáš Kneifel přihrával z levé strana do středu hřiště na rozběhnutého Leoše Gajdošíka, který přesnou střelou zvýšil na 5:0.
Poslední šestý gól přišel v 77. minutě, Jakub Kopáček vyslal na levé straně Jonáše Kneifela, který svým centrem našel na zadní tyči volného Maxe Garagiče, ten hlavičkou uzavřel stav utkání na 6:0.

SK Slavia Praha – SFC Opava 6:0 (2:0)
Branky:
Hrubeš Karel, Kopáček Jakub, Garagič Max, Starý Štěpán, Gajdošík Leoš, Štěpnička Jakub

Sestava: Surovčík – Matys, Hájek, Starý, Leitl – Kopáček, Křišťan, Kneifel – Garagič, Hrubeš, Gajdošík
Střídali: Náprstek, Štěpnička

Výhru nad Opavou hodnotil trenér Petr Mikolanda: „Před týdnem se oba týmy střetly poprvé, výsledek byl pro soupeře krutý, tentokrát hosté přijeli s jinou taktikou. Naši kluci se pomalu rozjížděli a možná v hlavách hrálo roli, že se nám nemusí nic stát a hosté se sami porazí. Sami jsme se dostávali do problémů, které pramenily z velkého množství nepřesností a pomalé hry na míči. Hostům vyhovovalo menší hřiště pro mnoho soubojů, proto byla hra nepřesná. Když jsme se dostali do dobré příležitosti, tak nás zklamala střela nebo poslední přihrávka do finálního postavení. Komplikovaná hra se roztrhala přívalem branek, které kluci vstřelili v druhém poločase. Výhra zasloužená, množství branek odpovídající utkání, ale předvedená hra nebyla tentokrát uspokojivá. Za týden nás čeká velice těžký soupeř, který nám bude dělat jiné starosti, ale vím, že to kluci napraví jíž ve středečním utkání proti Ružomberoku,“ řekl k duelu trenér týmu U16.

Sestava:
Fülöp - Hájek, Neruda, Starý, Hrubeš - Křišťan, Kopáček(K), Garagič - Knaifel, Vlasák, Fencl
střídali: Štěpnička,, Leitl, Gajdošík, Matys

Memoriál Vlastislava Marečka 3.kolo

5. 2. 2018

Memoriál Vlastislava Marečka,  dne 4.2. 2018 od 12,00h hřiště UMT Strahov

PRAHA/STRAHOV - Výběr U16 se v rámci Memoriálu Vlastimila Marečka utkal na Strahově se Spartou. V prvním zápase hraném v prosinci na půdě Slavie na Xaverově zvítězili sešívaní 4:1. Druhý zápas skončil opět výhrou domácího celku.

Trenér Petr Mikolanda nemohl v derby počítat s trojicí reprezentantů Lukášem Hroníkem, Adamem Toulou a Martinem Douděrou, kteří jsou s českým národním týmem U16 na turnaji ve Spojených arabských emirátech.

Diváci v prvním poločase dlouho čekali na vážnější šanci, první přišla až ve 25. minutě. Kapitán sešívaných Jakub Kopáček našel pěknou přihrávkou za obranou Jonáše Kneifela, který už byl sám před brankářem domácích, podle názoru pomezního rozhodčího byl ale v době přihrávky v ofsajdové pozici.

Ve 34. minutě měla Slavia vyloženou gólovou příležitost. Po rohovém kopu Jakuba Křišťana prodloužil na přední tyči míč Jonáš Kneifel, který doputoval na zadní tyč k Jakubovi Kopáčkovi, který ale zakončil do brankáře. V závěru poločasu měl Jakub Kopáček další příležitost, po centru Lea Gajdošíka se k němu dostal míč po nepovedeném obraném zákroku domácích, svou střelu ale nasměroval nad branku.

Domácí se v prvním poločase do vyložené šance nedostali, obrana v čele s brankářem Jakubem Surovčíkem si dokázala poradit.

V 62. minutě si domácí celek vytvořil velkou příležitost, po standardní situaci hlavičkoval útočník soupeře, cestu míče do branky dokázala ale obrana Slavie zblokovat. První gól domácích přišel po akci na pravé straně, po následném centru se útočník domácích dostal k hlavičce a otevřel skóre. O pár minut později přidali domácí druhou trefu, z pravé strany zakončoval útočící hráč střelou podél brankáře.

Sešívaní poté zamkli soupeře na jeho polovině a vytvořili si několik brankových příležitostí, dvakrát zakončoval Jonáš Kneifel po centrech ze strany, zleva mu jeho šanci připravil Matthias Leitl, z druhé strany pak Karel Hrubeš, ani jedno zakončení však za zády brankáře neskončilo. Zajímavou střelu vypustil zpoza vápna Jakub Kopáček, branku ale těsně minul. Následovaly další nadějné příležitosti Slavie, přišel ale naopak další zásah domácích, když se trefili z přímého kopu.

Sešívaní tak v derby na soupeře výsledkově nestačili a prohráli 0:3.

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha  3:0 (0:0)

Sestava: Surovčík - Leitl, Štětka ,Neruda, Matys - Křišťan, Kopáček(K), Hájek - Garagič, Knaifel, Hrubeš

Sestava:
Fülöp - Leitl, Neruda, Štětka, Matys - Křišťan, Kopáček(K), Hroník - Knaifel, Toula, Douděra
střídali: Štěpnička, Alijagič, Hrubeš, Podrápský, Leitl, Gajdošík, Plucha, Prepsl, Langhamer

Memoriál Vlastislava Marečka 2.kolo

28. 1. 2018

Memoriál Vlastislava Marečka,  dne 27.1. 2018 od 15,00h hřiště Krnov

Slezský FC Opava - SK Slavia Praha  0:10

Branky  5x Toula Adam, 2x Hroník Lukáš, Douděra Martin, Šubert Martin, Hájek Tomáš

Sestava:
Surovčík - Plucha, Hájek, Hrubeš, Podrápský - Křišťan, Kopáček(K), Hroník - Kulhavý, Toula, Douděra
Střídali:  Fülöp, Šubert, Štěpnička, Gajdošík

Celek U16 pokračoval v dalším zápase Memoriálu Vlastislava Marečka. Sešívaní mládežníci a vedoucí celek své soutěže nezaváhal a do sítě slezského celku nasázel rovných deset branek! Pěti trefami se o to zasadil kanonýr a reprezentant Adam Toula, další dvě trefy přidal Lukáš Hroník, po jednom zásahu pak Tomáš Hájek. Martin Douděra a Martin Šubert, který se tak prosadil v obou kategoriích.

Mladší dorost odehraje další duel v pátek od 16:00, kdy v Edenu hostí Žilinu. V neděli pak 4. 2. od 12:00 změří síly na Strahově se Spartou, utkání se hraje opět v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka.

zdroj: oficiální stránky SK Slavia Praha

PU SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav

22. 1. 2018

Přátelský zápas dne 22.1. 2018 ve 13,00 h (Eden)
SK Slavia Praha U16 - FK Mladá Boleslav U16  7
:0
Branky: 2x Šubert Martin, 2x Douděra Martin, Gajdošík Leoš, Křišťan Jakub, Walter Jan

hráli: Surovčík, Walter, Toula, Křišťan, Kopáček(K), Knaifel, Kulhavý, Douděra, Gajdošík, Podrápský, Hájek, Štěpnička, Šubert, Plucha

PU SK Slavia Praha - FK Pardubice

15. 1. 2018

Přátelský zápas soustředění Nymburk 14.1. 2018 v 10,00 h.
SK Slavia Praha U16 - FK Pardubice U16  3
:1
Branky: Hroník Lukáš(pen.), Knaifel Jonáš, Gajdošík Leoš

hráli: Fülöp, Surovčík, Štětka, Matys, Křišťan, Kopáček(K), Hroník, Knaifel, Hrubeš, Douděra, Gajdošík, Garagič, Podrápský, Hájek, Štěpnička, Šubert, Neruda, Plucha

PU SK Slavia Praha - Slask Wroclav

15. 1. 2018

Přátelský zápas soustředění Nymburk 13.1. 2018 v 16,00 h.
SK Slavia Praha U 16 - Slask Wroclav  U16
7:0
Branky: 2x Garagič Max, Douděra Martin, Hájek Tomáš , Knaifel Jonáš, Gajdošík Leoš,  Kopáček Jakub

Memoriál Vlastislava Marečka 1. kolo

10. 12. 2017

Memoriál Vlastislava Marečka,  dne 10.12. 2017 od 10,00h hřiště Xaverov

SK Slavia Praha - AC Sparta Praha 4:1
(0:0)
Branky a nahrávky: 48. Hroník Lukáš (p) /na Hroník Lukáš/ 66. Toula Adam/Douděra Martin/, 73. Matys František, 78. Hroník Lukáš /Douděra Martin/