5)Sparta Brno
6)Bohemians
7)Žilina
8)Slovan

střelci: Hájek 4,Gabriel 2, Hroník 4, Kulhavý 2, Exner 7, Křišťan 3, Kopáček 5, Kadlec 3, Surovčík 2

SKS-Příbram 01 - 2:2 (Gabriel, Linhart)

Neděle 20.1.2013 Zimní liga Kladno, hala, 4+1,  8. místo ( těch remíz bylo moc)

9. 12. 2012

Po dvou vítězstvích, která nám zajistila účast v semifinále z prvního místa ve skupině, jsme až do konce turnaje tahali za kratší konec, malou náplastí byla nominace Honzy Kulhavého do "All stars" teamu. Turnaj zaslouženě vyhrála Zbrojovka, která kromě poháru pro vítěze "brala" i čtyři individuální ocenění a které tímto gratulujeme. Detaily v příspěvku

19. 11. 2012

Ve dnech 17.-18. listopadu jsme se zúčastnili halového turnaje Eon Junior Cup v Gilchingu ( účast jsme si vybojovali společně se Spartou na Eon Cupu v Otrokovicích ) Samotný turnaj byl zorganizovaný a obsazený na jedničku. Slavia a Sparta měly jako jediné k dispozici dva delegáty, Vlaďku a Marka z Eonu Česká republika, kteří se o nás vzorně starali ( prohlídka Alianz Areny, OlympiaTurm, muzeum BMW,...... ), za což jim patří veliký dík. Firma Eon z ČR také zajišťovala kompletní „mediální servis“, díky kterému bylo možné zápasy sledovat live na internetu. Fotografie, záznamy utkání v HD kvalitě a další informace budou k dispozici na youtube, nebo na www.eonjuniorcup.com.

Teď k samotnému turnaji pohledem zaujatého laika ( ofiko zpráva bude brzy na www.slaviamladez.cz ):

Věděli jsme, že turnaj bude hlavně pro německé celky prestižní záležitostí, ale rivalita některých celků a chování některých rodičů bylo nevídané. Jeden tatínek hráče Austrie hodil po rozhodčím poloplnou plastovou lahev!!!!! a zápas musel být na přerušen, někteří hráči si po zápase odmítali podat ruku, .......
Se specifickými pravidly si kluci poradili hned od prvního zápasu, jediné na co neměli protizbraň, byla malá domů. Tu měly všechny celky propracovanou do detailu a hojně ji využívaly, zejména za příznivého stavu, což byla podle mě škoda, protože hra se tím dost kouskovala a z už tak krátké hrací doby dost ubylo. Své ví Sparta, která za stavu 1:2 zatlačila Bayern na jejich polovinu, ten ale v klidu hrál skoro dvě minuty pomocí malých domů a vedení udržel až do konce. Hra o mantinely po všech stranách hřiště je výborná věc, hra může mít spád a pak ani nevadí že hrací doba je jen 9 minut ( pokud tedy 5 minut nedrží brankář míč v ruce :), rozměr haly byl opravdu velkorysý.
Kluci podali velice solidní výkon, všechny zápasy byly vyrovnané, v některých jsme ztratili body v úplném závěru a po jediné porážce s Kaiserslauternem jsme nakonec obsadili pěkné 8. místo ( bilance 3 výhry, 5 remíz a 1 prohra - těch remíz jsme měli opravdu moc ), V konfrontaci se špičkovými týmy zejména z Německa a Rakouska naši borci rozhodně nezklamali.
Za zmínku také stojí spolupráce kotle Sparty a Slavie, která při zápasech obou týmů vytvářela skvělou atmosféru.

SKS- SPARTA 3-2 (HRO, HAB, LIN)
SKS- MLADÁ BOLESLAV 6-2 (KUL 2, HRU, GAB, HRO, HEL)
SKS- ÚSTÍ n.L 1-1 (LIN)

Kanada: LIN 3+2, HRO KUL 2+0, MAT HAB HEL 1+1, HRU GAB 1+0, KRI 0+1

tabulky v příspěvku

Satelit Příbram 7.10.2012 - odloženo

9. 10. 2012

Nadregionální turnaj v Příbrami  (zrušeno na místě pro nepřízeň počasí, nahrazeno operativně dvěma PU na UMT  - 7+1, hráno 2x15´)

SKS - Příbram 7:1( 3Hrubeš, Habart, Gabriel, Matys, Novotný)
SKS - Bohemians 1905 4:2 ( 2 Habart, Keller, Gabriel)

Trenér všechny pochválil za přístup k dvojutkání v nepříznivém počasí.