Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaje

Příspěvky

Satelit v Mladé Boleslavi 7.10.2012 - 1. místo

9. 10. 2012

Na prvním satelitním turnaji jsme neporažení obsadili 1. místo. (každý s každým, 7+1, 1 hřiště, 1x30´)
Komentář trenéra: "Milé překvapení, že kluci bez problému zvládají přechod na 7+1  se zachováním všech pozitivních věcí naučených na malém hřišti. Vzhledem k hodně ofenzivnímu pojetí jsme mohli dát více branek, ale ve větším počtu hráčů a na těžkém terénu se nedařilo přečíslení vytvořená neustálým vyjížděním brankáře dotáhnout do finále. Ve snaze o pokračování tendence ke zvyšování podílu rozhodování samotných hráčů jsme vyzkoušeli model, kdy si kluci v zápasech sami střídali (včetně samostatného výběru postů) a až na dva menší zádrhele vše fungovalo na jedničku."

více v příspěvku

 

Satelit Braník 29.9.2012 - 4. místo

30. 9. 2012

V sobotu se dobrovolníci zúčastnili satelitu v Braníku. Bez brankáře, nesehraným systémem 7+1 a s hráči na neobvyklých postech to nedopadlo vůbec špatně - 4. místo. ...ale s Žatcem jsme měli vyhrát i tak. :-(

Uvidíme za týden, kdy nás čekají hned dva satelity.

Více v příspěvku.

 

Finále E.on Cupu v Otrokovicích - 2. místo.

10. 9. 2012

Na finálovém turnaji E.on Cupu v Otrokovicích jsme se utkali s vítězi krajských finále, držiteli divokých karet pořadatele a dvou reprezentantů ZSE Talent Cupu ze Slovenska a celkově obsadili pěkné 2. místo.

Organizátoři celý turnaj pojali velkolepě, doprovodný program byl opravdu bohatý, organizace perfektní, jenom byla trošku škoda, že mezi prvními čtyřmi týmy a možná polovinou ostatních týmů byl výkonnostní rozdíl, jinak to ale byl svátek fotbalu se vším všudy.

více v příspěvku

 

Turnaj Waiblingen - 2. a 9. místo

3. 9. 2012

Po dvou letech jsme se vrátili do Waiblingenu, kde jsme na precizně připraveném turnaji změřili síly s mnoha kvalitními soupeři (celkem 36 týmů, zejména z Německa, ale i z Čech, Francie, Švýcarska a Polska). Oba naše týmy po sobotním vlažném začátku v základních skupinách postoupily do nedělních osmifinálových skupin. Neskutečnou shodou okolností postupový klíč vytvořil skupinu SKS I, SKS II, Bohemka I, Bohemka II + další dva týmy. Pořadatelé po dohodě s ostatními týmy naštěstí osmifinálové skupiny trošku přeskládali. Černí v osmifinále možná trošku smolně obsadili až 4. místo a tak po 10 zápasech skončili na děleném 9.-24. místě. Sešívaní obsadili 2. místo a postoupili do čtvrtfinále. Tam nedali Bochumi šanci se ani nadechnout, v semifinále kluci přejeli Karlsruhe ještě výrazněji a tak jsme se mohli tešit na finále s výborným Kaiserslauternem. Ze začátku zápasu jsme tahali ze delší konec, nastřelili jsme břevno a měli i několik dalších slibných akcí, ale byl to soupeř, kdo po chytrém signálu z rohu strhnul vedení na svojí stranu. Kluci makali ze všech sil, ale výborný soupeř nám už témeř nic nedovolil. S vydatnou pomocí sudího, bohužel. To byla škoda, protože výborný soupeř žádnou takovou pomoc nepotřeboval. Jak naši borci, tak i soupeř makal ze všech sil, chvilemi to na hřišti jiskřilo, ale trestňáky se kopaly jen na naši branku. Nakonec jsme z penalty chvilku před koncem prohráli 0:2.

Všichni naši borci si turnaj užili, ( včetně muzea Mercedesu v sobotu odpoledne ), na závěr si zakřičeli děkovačku a vyrazili domů s pohárem za 2. místo. ( před dvěma lety tady skončili 5. )
Více v příspěvku
 

Turnaj Hlubočky - 25.8.2012 - 1. a 2. místo

26. 8. 2012

Sezonu jsme na velice slušně obsazeném turnaji v útulném areálu v Hlubočkách začali stylově. Pořadatelům také patří poklona za organizaci. (hrálo se 5+1, každý s každým 1x23min. )

 

Mezinárodní turnaj Boskovice - rozloučení se sezonou.

18. 6. 2012

Se sezonou jsme se jeli rozloučit na mezinárodní turnaj do Boskovic. Turnaj nás ohromil, jak počtem účastníků, tak jejich kvalitou a maximální snahou pořadatelů ( také rodičů boskovických fotbalistů ) o bezproblémový průběh. Jenom ten harmonogram se nějak nedařilo dodržovat :). Počasí se vydařilo až moc, ale i tak jsme si všichni  turnaj a další mimofotbalové akce užili. První den naši borci předváděli pěkný fotbal a s přehledem postoupili do nedělních bojů o čvrtfinále. V neděli už se tolik nedařilo, také díky plánovanému nedodržení životosprávy ( velkoplošná projekce ČR - Polsko na místním zimáku, oslava narozenin, .... ) a mnoha absencím. V obou týmech bylo málo hráčů na střídání a všichni si opravdu hrábli až na dno svých sil. Několik zápasů jsme ztratili až v závěru, kdy už to bylo až "na krev", což stačilo na celkové 6.a 16. místo.

Týmy z popředí celkové tabulky jsme v sobotu a v neděli dopoledne dokázali přehrát, v základní skupině pozdějšího vítěze Bohemians II a Stropkov - 2. místo,  ( v neděli ráno jsme dostali dosud nevídaný výprask od Hradce 0:5 :), ve čtvrtfinálové skupině jsme doslova přejeli domácí Boskovice ( 4. místo ), ...... v závěru už ale chyběly síly. I tak to ale byla povedená akcička. Jenom škoda, že nám turnajový pavouk nepřihrál aspoň jednou Brno, namísto některého z pěti zápasů s Bohemkou, které gratulujeme k vitězství v turnaji. Linhi se dostal do All Stars týmu, Sůra asi dostal svojí první červenou kartu v životě ( nic hrubého, nebo zákeřného - jen zmaření vyložené tutovky ) a Fanda ( a chvilku Háječek ) neustáli to vedro - oba už ale v pondělí byli OK.

všechny naše výsledky v příspěvku.

Marodům přejeme brzké uzdravení, všem přejeme hezké léto a školou povinným pěkné  vysvědčení.

 

Turnaj Andorra 27.-28.5.2012

21. 5. 2012

V Andoře jsme se zúčastnili precizně připraveného turnaje, který pořádal andorský fotbalový svaz za účasti několika předních španělských celků, dvou týmů z Andorry, Hajduku Split a  Slavie Praha. Souběžně probíhal i turnaj pro ročník 2000, také výborně obsazený, mimo jiné SKS2000.

Jak to viděl ( jenom malinko zaujatý ) laik: 

I když by se mohlo zdát, že jsme výsledkově propadli, myslím že se kluci neztratili. Mimo jiné zjistili, že jenom "B-win" na dresu zápas nevyhraje a není třeba z věhlasného jména klubu padat na zadek. Myslím, že trenér v šatně před zápasem s Realem odvedl dobrou práci. Ale popořadě.

V prvním zápase s Osasunou jsme rozhodně nebyli hořší, ale prohráli jsme1:2 ( vyrovnávací gól neplatil pro ofsajd, a i několik dalších akcí končilo obdobně ). Škoda, tenhle bod nám nakonec chyběl.

Valencie nás přejela 1:5, první půle ještě byla herně vyrovnaná, celkově ale Španělé byli jednoznačně lepší - "...zřejmě slušnej oddíl..." :)  V konečném zúčtování ve skupině se ukázalo, že těch gólů bylo trochu moc.

V zápasu s Realem ( po vyrovnaných výsledcích ve skupině - Real porazil Valencii 1:0 ) šlo o postup do čvrtfinále. Abychom postoupili museli jsme vyhrát o 3 góly. Kluci měli v šatně motivační cvičení..... a po deseti minutách jsme vedli 3:0, Real byl ale výborný a za pár minut to bylo 3:3, kluci se ale nedali a nakonec vítězství 4:3 urvali. V zahraničí se nehraje na vzájemné zápasy, ale na skóre, to měl Real o dva góly lepší ( škoda kanonády s Valencií...), takže jsme po siestě (12:30-18:00) hráli ve skupině o 9-12. místo.

Během siesty si dvě fanynky U9 odskočily do hor za sněhulákem....... viz galerie níže.

Ve skupině o 9.-12. místo jsme narazili na poměrně slabý tým Vila Olimpica, držení míče cca 80/20 pro nás, ale zápas skončil 1:1, na penalty jsme postoupili do nedělního boje o 9.-10. místo s Atletikem Bilbao.

V neděli už se klukům moc nevedlo, s Bilbaem prohráli poměrně jasně 0:2. Skončili jsme tedy na 10. místě. Byla škoda, že jsme dostali poměrně těžkou základní skupinu ( Osasuna, Real i Valencie skončily na celkovém 2.-4. místě ), což nás stálo lepší umístění, na druhou stranu jsme změřili síly s opravdu kvalitními soupeři a zjistili, že se s nimi "dá hrát".

Poslední zápas turnaje se hrál za vytrvalého deště, při vyhlašování velice slušně "krupobilo" ( viz galerie ), takže se poháry předávaly pod deštníkem u tribuny. Všichni  si těch pár dní ( kluci možná i cestu autobusem ) myslím užili. Rodiče asi budou na cestování autem ještě dlooooouho vzpomínat, ale za ty nákupy to stálo :)

PS: Vůbec mi nejde do hlavy, jak je možné, že jsou Španělé ve starších kategoriích tak výborní, když to v přípravkách "dělají tak blbě" - na hřišti "skoro půlka velkého", 6+1 a ještě na ofsajdy. Snad se někdy přijedou podívat , jak se s přípravkou dělá pořádná soutěž u nás a vezmou si z toho "ponaučení".

A branky se mi zdály o trošku širší než u nás, možná že i 6x2m ( možná se pletu, a možná to bylo jenom další andorské specifikum,........ jako nadmořská výška a rozmarné počasí). 

JL

výsledky v příspěvku

Strašně moc jsme fandili, takže se během zápasů moc nefotilo,  "zákulisí" jsme zachytili..... např. jak se kluci na tribuně družili s Realem ( včetně Zidana juniora)

http://sks2002.rajce.idnes.cz/andorra/

 

Neoficiální mistrovství ČR U10 - Ivančice 13.5.2012

13. 5. 2012

Povedený víkend jsme uzavřeli pěkným 2. místem na neoficiálním mistrovství republiky U10 který pořádala Zbrojovka Brno a město Ivančice za účasti nejlepších přípravek z ČR. Organizace a prostředí bylo prvotřídní. Ve skupině jsme postupně přehráli Slovan Liberec (8:1), otočili nepříznivý vývoj utkání s Hradcem Králové (z 0:2 na 3:2) a první místo ve skupině potvrdili jednoznačnou výhrou nad Baníkem Ostrava (4:0). Oproti předpokladům jsme ve čtvrtfinále narazili na Bohemians 1905. Bohemku jsme přehrávali, ale byl to soupeř, který se ujal vedení z penalty po ruce ve vápně, kluci ale trpělivě hráli svoji hru a podařilo se jim vyrovnat a mohli i utkání otočit. Nakonec se tedy kopaly penalty, kluci všechny proměnili, soupeř jen jednu. V semifinále jsme potom poměrně jasně přehráli Spartu Praha (3:0) a těšili se na finále se Zbrojovkou. Sportovně musíme uznat, že jsme tentokrát na Zbrojovku vůbec nestačili a jasně jsme podlehli 0:4, soupeří tímto gratulujeme.

Podrobnosti a konečná tabulka v příspěvku.

 

Eon Cup - Braník 5.5.2012

8. 5. 2012

Kvalifikační turnaj na "velké finále" Eon Cupu v Otrokovicích našim borcům nemohl vyjít lépe. Nejenže nikoho nenechali na pochybách, kdo postoupí ( všechny zápasy jsme vyhráli s celkovým skóre 98:11 ), ale "sklidili"  i všechna individuální ocenění.

 

více v příspěvku

 

 

 

Turnaj Benešov - Danone Bene cup U11 7.5.2012

7. 5. 2012

Podruhé během týdne jsme se zúčastnili perfektně připraveného turnaje, který sponzorovala nadnárodní společnost, čemuž odpovídalo vše okolo. Na turnaji jsme s o rok staršími soupeři jen jednou prohráli, přesto to ale po 1 prohře, 3 remízách a 2 výhrách stačilo jen na 7. místo. Škoda, ve skupině jsme nestačili jen na výbornou Mladou Boleslav, jinak jsme soupeře přehrávali a remízy byly zbytečné. Tak příště.......

výsledky v příspěvku.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24

následující »