Jdi na obsah Jdi na menu
 

Turnaje

Příspěvky

TURNAJ AKADEMIE CUP 2017

19. 6. 2017

Rozpis zápasů:
pondělí 19.6. 2017
9:00-10:15   SK Slavia Praha - 1. FC Slovácko 4:2
branky: 2x Toula Adam, Kopáček Jakub, Langhamer Daniel

10:15-11:30
SK Slavia Praha - RFA Kraje Vysočina 2:3
branky: Hrubeš Karel, Kopáček Jakub

úterý 20.6. 2017
14:00-15:15 SK Slavia Praha – RFA Plzeňského kraje 4:0
branky: 2x  Kopáček Jakub, Langhamer Daniel, Douděra Martin

16:30-17:45 SK Slavia Praha - RFA Moravskoslezského kraje 0:0 (výhra na PK)

středa 21.6. 2017
9:00-10:15  SK Slavia Praha - RFA Ústeckého kraje 1:0
branky: Kopáček Jakub

 AKADEMIE CUP 2017 - propozice.pdf

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0

turnaj Plzeň

19. 1. 2017

Více o turnaji zde
sestava: Sirotník, Surovčík, Podrápský, Hájek, Chalupa, Štěpnička, Štětka, Kulhavý, Matys, Leitl
SKS - 1.FK Příbram 3:3
SKS - FC Viktoria Plzeň 4:0
SKS - FK Baník Most 1:1
SKS - FK Teplice 2:0
SKS - FK Ústí nad Labem 4:2
SKS - SK Dynamo České Budějovice 5:1
1. SK  Slavia Praha,  2. FK Baník Most, 3. FK Teplice
Nejlepší střelec turnaje: František Matys

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0

turnaj Wurzburg 2017

13. 1. 2017

veškeré  informace zde: turnaj
 konečné pořadí turnaj
1. Austria Wien
2. 1. FC Köln
3. RB Leipzig
4. SC Freiburg
5.SK Slavia Praha
Vyřazovací zápas 1. FC Köln jsme prohráli 1:2, když jsme v utkání vedli 1:0 a soupeře přehrávali, zbytek utkání značně ovlivnili rozhodčí kteří tým Slávie poslali dvakrát do oslabení za údajné špatné střídání a soupeř zápas  otočil na 2:1. Cekově tým po celý turnaj předváděl pěkný fotbal a ve všech zápasech jsme  soupeře přehrávali a všichni kluci podali dobrý výkon. Střelecky se nejvíce dařilo Douděrovi, Toulovi a Hájkovi.....
Gruppe A

Austria Wien
SC Freiburg
RB Leipzig
SV Kürnach

 Gruppe B

FC Fulham
1. FC Köln
VfL Wolfsburg
1. JFG Mainfranken Würzburg

 Gruppe C

Slavia Prag
SpVgg Greuther Fürth
FC St. Pauli
Würzburger FV
 
Gruppe D

Karlsruher SC
FC St. Gallen
1. FC Union Berlin
FC Würzburger Kickers


 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0

Republikové finále - STARŠÍ ŽÁCI U-15 (r. 2002)

2. 12. 2016

Republikové finále (hala)  STARŠÍ ŽÁCI U15

1) 09:15 Baník - Pardubice
2) 09:45 Sigma - Slavia 4:4 g.3xHronik, Douděra 
3) 10:15 Brno - M. Boleslav
4) 10:40 Baník - Sigma
5) 11:05 Pardubice - M. Boleslav
6) 11:30 Slavia - Brno 6:3 g.3xHronik, Douděra, Toula, Hrubeš
7) 11:55 Sigma - Pardubice
8) 12:20 Brno - Baník
9) 12:45 M. Boleslav - Slavia 3:6 g.2xDoudĕra,Toula
10) 13:10 Sigma - Brno
11) 13:35 Pardubice - Slavia 2:5 .g.2xHronik, 2xStarý, Douděra
12) 14:00 Baník - M. Boleslav
13) 14:25 Brno - Pardubice
14) 14:50 M. Boleslav - Sigma
15)
15:15 Slavia - Baník 2:2  g. Starý, Douděra

pořadí: 1.Brno, 2.Boleslav, 3.Slavia, 4. Baník, 5. Olomouc, 6. Pardubice

Lukáš Hroník nejlepší střelec turnaje

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0

Turnaj Makarská

23. 10. 2016

Na  turnaji v Chorvatsku tým SK Slavia Praha U15 získal první místo !!!
Podrobnosti se připravují........

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 1

Kladenský pohár kategorie U15

28. 7. 2016

propozice Kladenský pohár

sobota 30.7. 2016
rozlosování skupina A
  9:00h   FK Dukla Praha - SK Slavia Praha 1:1   
              branka: Toula
11:00h   FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha 0:1   
              branka:
  Doudĕra
14:30h   SK Kladno - SK Slavia Praha 0:5  
              branky: 2x Toula, Kulhavý, Kopáček, Hroník (p)
ve skupině A , SKS obsadila 1. místo se ziskem 7bodů a skóre 7:1 

neděle  31.7. 2016
vyřazovací část:
Čtvrtfinále
  9:00h   FK Meteor Praha - SK Slavia Praha  0:3 
 branky: 2x Kopáček, Hrubeš  

Semifinále:
11:00h FK Dukla Praha - SK Slavia Praha  1:5   
            branky: 2x Toula, 2x Hroník (1p), Kulhavý

Finále:
16:15h FC Zbrojovka Brno - SK Slavia Praha  1:4 
            branky: 2x Douděra, Toula, Hroník

Pořadí:  
1. SK Slavia Praha, 2. FK Zbrojovka Praha, 3.FC Baník Ostrava, 4.FK Dukla Praha, 5. AS Trenčín, 5. Bohemians 1905, 6. SK Kladno, 7. FK Meteor Praha 


sestava: Sirotník, Surovčík, Starý, Hájek, Štěpnička, Kulhavý, Garagič, Leitl, Štětka, Podrápský, Douděra, Toula, Hroník, Hrubeš, Kopáček, Wu Chung Hieu , Matys

Individuální ceny:
nejlepší hráč týmu SK Slavia Praha: Starý Štěpán
nejlepší brankář turnaje: Stejskal Adam(FC Zbrojovka Brno)
nejlepší hráč turnaje: Hroník Lukáš (SK Slavia Praha)
nejlepší střelec turnaje: Toula Adam (SK Slavia Praha)

fotografie z turnaje zde

reportáž z turnaje ČT Sport
zde
 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0

Mezinárodní turnaj Boskovice

12. 6. 2016

Mezinárodní turnaj Boskovice:
rozlosování:
pátek 17.6. 2016
10:50h SK Slavia Praha - FC Fulham  0:1
12:30h FC Budapešť - SK Slavia Praha 0:3  g.: Starý, Toula, Křišťan
14:00h FC Zbrojovka Brno - SK Slavia Praha 0:2  g.: 2xMatys
15:50h FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha 0:0
sobota: 18.6. 2016
10:10h AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 0:1 g.: Wu Chung Hieu

Celkové pořadí:
1. SK Slavia Praha
2. AC Sparta Praha
3. FC Baník Ostrava
4. FC Zbrojovka Brno
5. FC Fulham
6. FC Budapešť
veškeré informace: zde

 
Celý příspěvek | Rubrika: Turnaje | Komentářů: 0

Turnaj Holandsko Vogido

18. 5. 2016

Turnaj Vogido

http://www.vogidoctoernooi.nl/


Deelnemersveld 2016
SKUPINA B
pátek
20.5. 2016
18:50 FC Nordsjælland (Denemarken) - SK Slavia Praha  0:0
sobota 21.5. 2016
10:50 SK Slavia Praha - PSV Eindhoven (Nederland) 2:0 g. 2xHroník Lukáš
video 1.poločas  / video 2.poločas
13:20
SK Slavia Praha - VFL Wolfsburg (Duitsland) 3:1 g. 2xToula Adam, Veliký Christián
video 1.poločas
 / video 2.poločas
15:50 SK Slavia Praha - AZ Alkmaar (Nederland) 0:0
neděle 22.5. 20016
semifinále:
10:30
SK Slavia Praha - FC Basel 0:0 prohra na penalty 3:4
video 1.poločas / video 2.poločas
zápas o třetí místo:

12:10 FC Nordsjælland (Denemarken) - SK Slavia Praha 2:0

celkové pořadí:
1. FC Twente
2. FC Basel
3. FC Nordsjælland...
4. Slavia Praag
5. AZ Alkmaar
6. Malmö FF
7. HJK Helsinki
8. PSV Eindhoven,
9. VFL Wolfsburg
10. RKSV Vogido

 

Turnaj Oster cup Walldorf

25. 3. 2016

Oster cup
rozpis v PDF

Zápasy ve skupině, neděle 27.3. 2016
10:35 SK Slavia Praha  - TSG 1899 Hoffenheim 1:0 branka: Starý
11:25 SK Slavia Praha  - Skola Mladih Talenta 3:0 branky: Hroník, Kopáček, Toula
12:15 SK Slavia Praha  - SpVgg Neckarelz 2:1 branky: Kopáček, Hroník(p)
13:40 RB Leipzing - SK Slavia Praha 0:2 branky: Veliký, Hroník
14:30 Karlsruher SC - SK Slavia Praha   0:0    Postup z prvni příčky do semifinále

16:10  FC Astoria  Walldorf - SK Slavia Praha 0:1 branka: Starý
15:40 FSV Frankfurt - TSG Hoffenheim 2:3

Finále: SK Slavia Praha - TSG Hoffenheim 1: 0  branka: Kopáček

Pořadí: 1. SK Slavia Praha, 2. TSG Hoffenheim, 3. FSV Frankfurt, atd.......

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen: Lukáš Hroník

napsali o turnaji

 

Turnaj Malešov 8.5.2015

8. 5. 2015

Na turnaji jsme obsadili 4. místo, Jakub Kopáček byl vyhlášen nejlepším hráčem týmu, Jan Sirotník nejlepším brankářem turnaje, vice info později.

Přehled Výsledků Malešov 17.ročník.doc

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23

následující »