Jdi na obsah Jdi na menu

Nedělní turnaj: opět 2. místo

7. 12. 2008
Slavia - Bílá Hora 0 : 0
V první utkání nás čekal ambiciózní celek Bílé Hory. Zápas byl docela vyrovnaný, Bílá Hora bojovala a měla i největší šanci, ve které jejich útočník trefil tyčku.

Slavia - Admira 0 : 1
Ve druhém zápase jsme narazili na pozdějšího vítěze. Byl to docela vyrovnaný souboj, ve kterém rozhodoval jediný gól, který bohužel padl do naší sítě :-(

Slavia - ČAFC 2 : 1
Náš nějčastější soupeř, šlo již sedmé měření sil! V něm jsme se do soupeře pořádně zakousli, už ve 2. minutě skóroval Sirka, o dvě minuty později byl v šanci Milánek. Jenže potom jsme dost polevili a už tolik šancí jsme neměli a navíc v 10. minutě soupeřova dívčina si z naší obrany udělala "vodní slalom" a šťastně dopravila míč do naší branky. Naše kluky to probudilo a hned za další minutu dal Pudr vítěznou branku.

Slavia - Střešovice 3 : 0
Dál náš čekal nejslabší tým turnaje. Naši ze začátku trochu znerviznili. Klid přinesla až branka Meldy a hned na to skóroval Janis. Třetí gól přidal v 10. minutě Milánek.

Slavia - Pečky 0 : 5
Nejmíň povedený zápas:-( Pečky skórovaly už v !6. vteřině! a co bylo horší, že zy chvíli přidali další góly a 9. minutě už zvišovali na 5:0. Pak jsme se probudili a měli jsme i šance. Janis měl dvě a Sirka z přímiku trefil břevno.

Slavia - Benešov 1 : 1
Další nepříjemný soupeř. Hra byla dost vyrovnaná a Benešov ohrožoval více naší branku a v 7. minutě se ujal vedení. Po inkasovém gólu jsme začali hrát. Sirka nebezpečně vystřelil z přímáku. Honzův přímák nakonec byl úspěšný až v poslední minutě, kdy z něj paráně vymetl horní růžek. A to asi za půl minuty mohl dát další, bohužel z něj přestřelil.

Slavia - Králův Dvůr 2 :1
Na Královák jsme skutečně vlítli.Už v 8.vteřině mohl otevřít gólový účet Melda. Ve 3. minutě tuž si naši fanoušci schutí zakřičeli, to když se trefil Dodo. O dvě minuty později krásný průnik zakončil Fanda - 2:0 a to jsme měli další šance (Táda, Pudr, Matěj). soupeř se dočkal snížení v 11. minutě.

Branky: Sirotník 2, Podrápský, Melíšek, Mach, Mareš, Doležal, Matys.

Sestava: Matějka - Topol, Doležal - Podrápský, Doležal - Sirotník, Matys - Fišr, Mach - Melíšek, Kadlec.