Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj Dobřichovice: Chladnokrevné vítězství

14. 12. 2008
V posledním turnaji, který se konal v naší "oblíbené" hale v Dobřichovicích jsme završili počet našich zlatých medailí na šest a takto jsme hráli:

Slavia - Dukla 2 : 2
Hned v úvodu dal Sirka první gól a počáteční převahu potvrdil Křišťan druhým gólem po pěkné akci. Ovšem pak jsme nějak přestali hrát a Dukla s pomocí naší obrany dokázala vyrovnat.

Slavia - Vršovice 2 : 1
Asi nejtěžší zápas. Union velmi statečně bojoval a dlouho nás nechával v šachu. V 8. minutě vršovičtí otevřeli skóre, ale hned v zápětí jsme se dočkali vyrovnání zásluhou Ondry Petracha, který se za Slavii trefil vůbec poprvé. Utkání nakonec rozhodl Kuba Křišťan, který trefil téměř z nulového úhlu po Janisově elegantní přihrávce.

Slavia - Junior 10 : 0
Soupeř přijel snad s předřípravkou, tak jsme si s chutí zastříleli. Už ve 24. vteřině vstřelil góla Sirka. O minutu později jsme využili další závar a akci v něm zakončil hlavou Lukášek.O další minutu později dal gól Janis a hned po něm přišly velké chvíle Davida Bezděky. Junior jsme "bombardovali" dál. Topolík málem trefil šibenici, ovšem Petrach byl úspěšnější jako asi za 15 s. Milánek. Potom dali branky ještě Dodo s Ondrou P. a naše galapředstavení zakončil a zakulatil Milánek.

Slavia - Motorlet 3 : 1
V dalších třech zápasech jsme začali střídat brankáře. Proti Motorletu se mezi tyče postavil Janis. a nevedl si vůbec špatně. Měl i pár dobých zákroků. A kdo myslíte, že skóroval po několika vteřinách? Opět Honza! Na 2 : 0 zvýšil Bezdi a třetí gól dal Dodo po Topolíkově přihrávce. Motorlet korigoval až v závěru z přímáku.

Slavia - Braník 4 : 0
Poslední dva zápasy nebyly moc pohledné. Proti Braníku to moc oslnivý výkon nebyl. Ve 3. minutě vstřelil David B. první gól. A o dvě minuty později se podruhé za Slavii trefil i Topolík. V zápětí se do šance prodíral Janis, který pak za pár vteřin nekompromisně skóroval. V poslední minutě dal první gól za slavii i Tadeáš. V tomto zápase chytal Zajíc!!!

Slavia - Kolovraty 5 : 1
Ze začátku jsme se dost trápili i když jsme trochu pozměmili sestavu. Do branky šel Dodo a do obrany Ondra M. a Lukýno. Udeřili jsme až po 5 minutách Bavidem Bezděkou, který za minutu dal další gól. Branky jinak přicházeli až ke konci zásluhou Míly, Doda po rohu. Pak přišlo snížení, ale v zápětí naše vítězné představení završil Kuba Křišťan.

David Bezděka se se šesti góly stal nejlepším střelcem turnaje.