Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj Dobřichovice: Jsme králové branických turnajů!!

24. 1. 2009
V dopledním turnaji jsme opět ukázali kdo je ve své kategorii v Dobřichovicích vždy nejlepší.

Slavia - Motorlet 3 : 0
V tomto zápase jsme měli opravdu hodně šancí, které jsme nevyužili. První gól turnaj dal Dany, kterém se tento zápas mimořádně povedl a korunoval to dalším gólem. Třetí úspěch zaznamenal v poslední minutě Honza Sirotník.

Slavia - Králův Dvůr 1 : 4
Zápas byl docela vyrovnaný a bojovný. Největší šance si vypracoval Kuba Křišťan, který jednou dokonce trefil tyč. Ale byl to Královák, který poprvé skóroval v 9.minutě nechytatelnou střelou nahoru.A hned se to sypalo na naší branku. Dostali jsme pak ještě tři góly, v poslední minutě Dany krásným angličanem snížil na 1:4.

Slavia - H. Měcholupy 11 : 1
Otevřeli jsme si střelnici a to doslova. Soupeř neměl prakticky žádnou šanci. Navíc se kluci o góly pěkně podělili (Heli 4, Dodo 3, Dany 3 a Kuby 1).

SEMIFINÁLE

Slavia - Admira 1 : 1 (2 : 1 na pen.)
Stejný výsledek s Admirou jako v Mostě, a co víc, byl to podobný zápas. Admira bojovala a byla párkrát i hodně nebezpečná. Prvního góla dali po rohu v 1. minutě, ale v další minutě Dodo vyrovnal a pak měl ještě dvě dobré šance, i když by bylo lepší v tom okamžilu, kdyby nahrál.
Penalty za nás proměnili David a Janis.

FINÁLE

Slavia - ČAFC 6 : 0
Finále bylo jasně v naší režii. Skóre otevřel Heli a pak začalo Janisovo velké galapředstavení. Dal celkem 4 góly a po každém vždy něco předvedl. Byl to hrdina finále!!! Ještě jeden gól dal Sirka z přímáku z pozice brankáře.

Co mě potěšilo:
Je vidět, že kluci jsou opravdu všichni výborní a dokáží se skvěle zastupovat, doplňovat a pomáhat. Při tréninku tomu hodně věnují a přináší to své ovoce.
Navíc David Heliman, ač odchytal jen úvodní zápas, byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.