Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj Most: První tuzemské zlato!

17. 1. 2009
V sobotu 17. ledna jsme zavítali do Mostu. Poprvé jsme jeli na turnaj austobusem.

Slavia - Bohemians 1905 2 : 0
První zápas byl z naší strany takový opatrný. Moc šancí jsme si nevytvořili, lae když jo, tak to stálo za to. Skóre otevřel ve 2. minutě Sirka a o minutu později předvedl svůj parádní kousek Janis, když po krátkém rohu z úhlu vystřelil a trefil se křížem pod břevno.

Slavia - Most 2 : 4
Začátek se nám nepovedl vůbec. Již v počátečních minutách jsme dostali hned dva góly. Pak přišly velké chvíle Štěpiho, který potom během dylších dvou minut srovnal. A měli jsme docela i mírnou převahu. Pak ale domácí tým dal vedoucí gól a pak ještě v poslední minutě jeden. Ale šancí jsme měli dost.

Slavia - Bílina 6 : 0
Do soupeře jsme se pořádně zakousli. V první minutě dal gól Matěj. A potom Sirka šťastně dorazil míč do branky podruhé. V 5. minutě krásnou Štěpiho akci zakončil Matyáš a o dvě minuty později dal Heli čtvrtý gól. Zápas jsme si užívali. Pátý gól přidal Luky po rohu a na 6:0 upravil svým druhým gólem Matěj.

SEMIFINÁLE

Slavia - Admira 1 : 1, 3 : 2 na pen.
Dále nás čekal náš tradiční rival. A jako vždy nás i dnes docela proháněl. Hrálo se spíše ve středu hřiště, moc střel nebylo. V 10. minutě jsme inkasovali velmi nešťastnou brankou. A mohlo být hůř. Kolikrát nás musel brankář Sirka podržet!!! Až dvě minuty před koncem Melda vyrovnal na 1:1. Zápas se musel rozhodovat v penaltách, které jsme zvládli na jedničku v hlavní roli byl Honza Sirotník.

FINÁLE

Slavia - Teplice 3 : 2
Asi nejtěžši soupeř, se kteým jsme se setkali. Tepličtí byli opravdu skvělí a měli i šance.První naši branku dal Matěj a pak si další akci parádně vychutnal Janis. V drhé polovině zápasu začaly Teplice zlobit a dokonce snížili krásným gólem pod břevno a pomot vyrovnali na 2:2. V zápětí dal Štěpi rozhodující branku, a tak nás čekala ta další zlatá dekorace.

PŘÁTELÁK

Slavia - Most 3 : 0
Po vyhlášení výsledků jsme si zahráli ještě jeden přátelák s pořádajícím Mostem. Byl úplně odlišný zápas než ve skupině. Kluci byli rozehraní a v euforii. Už v první minutě Zajíc krásně obešel gólmana a vstřelil první branku a o chvíli později Matěj zvýšil na 2:0. Potom přišly mraky zahozených šancí (Matěj, Pudr, Kuba), ale přece jenom jsme se dočkali potřetí, když se pěkně trefil Janis.