Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj Motorlet: Bramborové umístění

8. 2. 2009

Slavia - Motorlet 3 : 3
Začátek byl z naší strany docela vydařený. Už ve 3. minutě Dodo po své samostatné akci otevřel skóre. Za minutu sice bylo vyrovnáno, ale za další minutu Fanda strhnul naše vedení a potom Dodo zvýraznil náš náskok na 3:1. Ale posledních minutách nám už ubývaly síly a Motorlet toho využil a srovnal na 3:3.

Branky: Doležal 2, Matys

Slavia - Beroun 2 : 1
Zápas to byl nebyl příliš pohledný, moc šancí ani nepřinesl. Od poloviny zápasu jsme prohrávali, ale Ondra Petrach s Pudrem nám zajistili vedení 2:1. Jinak asi jedinou výraznou šanci měl Luky.

Branky: Petrach, Podrápská

Slavia - Rokycany 4 : 0
Třetí zápas byl plně v naší režii. Šancí jsme měli habaděj, ale první branku přinesla až 6. minuta, tefil se Tonda. O tři minuty později přišly dva slepené góly Petracha a Doda a v 11. miutě po přihrávce Fíši upravil na konečných 4:0 Matyáš.

Branky: Hradecký, Petrach, Doležal, Pazdera

Slavia - Dukla 1 : 2
Do soupře jsme vlítli jak tornádo a hned v prvních minutách zkoušeli štěstí Lukáš, 2x Fíša, Maty a Dodo dokonce trefil tyč. Postupem času jsme se často dopouštěli zmatků a začali jsme Duklu pouštět na svoji polovinu. A v 9. minutě otevřel skóre Patrik Švestka, který tak dal vůbec první gól za Slavii. Konec jsme nějak neunesli a v rozmezí posledních 40 s. jsme dostali 2 góly.

Branka: Švestka

Slavia - Ústí n. Labem 1 : 4
Pokud jsme chtěli ještě pomýšlet na medaili, museli jsme Ústí bezpodmíněčně porazit. Vývoj už od začátku tomu moc neodpovídal. Po půl minutě jsme poprvé inkasovali. Za chvíli sice Dodo srovnal, ale to bylo z naší strany vše, co jsme předvedli. Začali jsme hodně chybovat a soupeř vyhrál zcela zaslouženě.

Branka: Doležal

Slavia - Bohemians 1905 0 : 1
Už před posledním utkáním bylo jasné, že odtud odejdeme bez medaile. Už po půl minutě jsme dostali první a jediny gól. A byla to Bohemka, která byla u častěji u míče. Měla docela závar ze začátku. Od poloviny se to začlo vyrovnávat a vytvářeli jsme si i šance (Dodo, Fanda, Tonda)

Branky celkem: Doležal 4, Petrach 2, Matys, Podrápský, Hradecký, Pazdera, Švestka

Sestava: Matějka - Topol, Hradecký, Petrach, Podrápský, Šmíd - Bareš, Mareš, Fišr, Pazdera, Doležal, Matys, Švestka.